Reklama

Reklama

Rick a Morty - Série 4 (2019) (série)


Promortyus (S04E07)

(epizoda)

Recenze (10)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Děkuji! Po předchozích naprosto náhodných průšvizích završených 6. epizodou se jednalo konečně o to, co bych si od nové série žádal! Dobrý příběh, dobré dobrodružství a úžasná drzost s pomrknutím na 9/11. Že by Rick a Morty tímto povstali z mrtvých? Mohu jen doufat. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sakra doufám, že se to nějak rozjede, protože zatím to stojí za velký hovno. Dřív to aspoň všechno dávalo nějakej smysl a příběh se nějak vyvíjel, teď je to už jenom šílený dobrodružství, absolutní shitfest a to je všechno. No tak tvůrci do prdele, však to umíte líp. Nebo je taky možný, že jsem přes karanténu ztratila smysl pro humor. Ok ale i kdyby, aspoň nějakej vtip o Vetřelci tam teda dát mohli. Hodnocení: sraní vajec/10 ()

Reklama

Remivsremi odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

To jako vážně vyplodí něco tak stupidního? Chtějí snad tvůrci potopit seriál při nějaké sázce? Jako jestli jim zůstanou nějací diváci i pokud budou dělat jen odpadní humor a rádoby narážky? Nebo po podpisu smlouvy na několik desítek epizod se na všechno vykvákli a jednoduše začali chlastat první ligu? Nechápu to. Pod epizodou je zase podepsaný Jeff Loveness. Ten člověk by už nikdy neměl dostat šanci něco napsat. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po předchozí hodně studené sprše jsem se tentokrát výborně bavil. Tak trochu jiný Vetřelec mi zapracoval s bránicí, Rick zase jednou rozpoutal jeden ze svých pověstných masakrů, a konečně dokázal nějaký Američan vyplavat z toho sebestředného oceánu patosu, aby použil nedotknutelné téma k vytvoření humoru. Už jen proto musím dát plnou palbu. ()

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama