Reklama

Reklama

Rick a Morty - Série 4 (2019) (série)


The Vat of Acid Episode (S04E08)

(epizoda)

Recenze (14)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Osmá epizoda byla výborná. Dlouhodobě patřím do cílové skupiny tohoto seriálu, takže v naprosté většině případů hodnotím jednotlivé epizody pěti hvězdičkami, a ani tady jsem nemusel udělat výjimku. Děj mě po celou dobu hodně bavil, ale němá pasáž byla naprosto dokonalá. ()

Remivsremi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záblesk návratu ke kvalitnímu obsahu, ale stejně je to jen slabý odvar předchozích řad. Jeff Loveness je ničitel tohoto seriálu a bohužel dostal do svých neschopných pazourů i Antmana 3. Už teď mě jímá hrůza z toho, co ve filmu předvede. ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Víceméně Harmon zde reaguje na hate, který vznikl po Pickle Rickovi. "Není špatný nápad, je jen špatné provedení" je zde doslova řečeno. A celé to je, že Rick se snaží udělat epizodu s nějakým gimickem, ale Morty mu to překazí. Nevím čím to je, ale tahle epizoda obsahuje dost odkazů na věci, které byli tak relevantní před šesti lety (např.: GamerGate, Antifa a podobné sračky, odkaz na film Arctic s Madsem Mikkelsenem). Jediná zajímavá věc je to, že Morty musí žít s tím, že zabil spousty "svých alternativních já", ale víceméně jde o epizodu, která by byla průměr v prvních dvou sériích. ()

Oralfabet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano, konečně! Ve 4. Sérii jsem zatím kromě dračího dílu a dílu s vlakem dal všem epizodám plný počet, to ale neznamená, že v porovnání s předchozími sériemi nešlo o drobné zklamání... Tohle je zatím rozhodně nejlepší díl téhle série a jeden z nejlepších vůbec, totálně nepředvídatelná bomba nacpaná skvělými vtipy a momenty. I didn't know ass was on the menu. ()

Reklama

Reklama