Rick a Morty (TV seriál)

Rick and Morty

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2013 - 2017, 21–23 min

Komentáře uživatele Necrotongue k tomuto TV seriálu

Lehce nepůvodní,ale krajně vtipný animovaný seriál,který by se stal,pokud by nebylo South Parku,nejvulgárnějším animovaným seriálem,protože Rick je,jaký je.Pokud se nenecháte odradit slabším začátkem a máte smysl pro humor,bude se vám líbit.(9.8.2016)

Po první sezóně tohoto seriálu jsem byl naprosto nadšený. První epizoda mě úplně zahltila dojmy, a protože jsem do toho spadl bez přípravy, byl jsem lehce rozhozen. Už při dalším dílu jsem se stabilizoval a až do konce řady jsem si užíval všechno to, co je mi upíráno v takzvaných politicky korektních filmech a seriálech. Myslím, že nejvýstižnějším hodnocením jsou slova: brutální nářez.(7.11.2017)

Od samého začátku má epizoda naprosto zběsilé tempo a je to možná trochu na škodu. Rozjezd bych každopádně zvolil pomalejší pro lepší zorientování, ale postavy i hlášky jsou skvělé.(6.11.2017)

Druhá epizoda byla dokonalá už od svého Počátku, střídání snů bylo výborné, ale Snowball a jeho říše byli tou pravou třešničkou na dortu.(6.11.2017)

Je to dobré i třetí epizoda mě bavila velice velmi, odkazů na filmy bylo mnoho, nejvíc mě překvapil ten na Karlíka a továrnu na čokoládu, ve střevě bych to nečekal, zřejmě není čokoláda jako čokoláda...(6.11.2017)

Další výborná epizoda, začínám mít dojem, že mě tento seriál asi nedokáže zklamat, tvůrcům se zatím daří vytvářet díly, které jsou opravdu vtipné. I když vtipné... To je asi slabé slovo.(7.11.2017)

Tak to byla pecka, tady bych méně hvězdiček udělit prostě nemohl. " I´m Mr. Meeseek, look at me!", tuhle větu hned tak z hlavy nedostanu.(7.11.2017)

Fakt by mě zajímalo, kam tvůrci seriálu na ty nápady chodí. Tohle se fakt rodí někomu jen tak v hlavě? No, nevím jestli bych chtěl být v kůži takového člověka:-)(7.11.2017)

Byla sedmá epizoda ujetá? Byla. Bohužel se taky snažila být příliš poučnou, což citelně omezilo dopad humoru na diváka (mě). Zvykl jsem si už na drtivější údery.(7.11.2017)

Tentokrát jsem byl lehce zklamán. Epizoda sice měla světlé momenty, ale jako celek na mě příliš nefungovala. Pro mě to byl zatím nejslabší díl seriálu. 4*-(7.11.2017)

Stephen King je můj oblíbený autor, Nezbytné věci jsem četl a tohle byla tak luxusní parodie, že jsem to prostě musel osolit naplno.(7.11.2017)

Kvantita tentokrát nepřevýšila kvalitu, přestože se tvůrci s množstvím Ricků a Mortyů rozhodně nedrželi zpátky. Výborně jsem se bavil.(7.11.2017)

Tvůrci měli výborný nápad uzavřít brutální sezónu brutální pařbou. A aby to nebylo málo, přidali ještě Titanic a Abradolfa Linclera s jeho schízou. Paráda.(7.11.2017)

Druhá sezóna je za mnou a zatímco tu první mi nejvíce evokuje hláška: " I´m Mr. Meeseek, look at me!", u druhé je to: "Show me what you got! ". Každopádně jsem převelice spokojený, u tohoto seriálu mám naprostou jistotu v tom, že se budu bavit. Závěr druhé řady mě navíc přímo pozval ke sledování třetí série a já už se těším velice velmi. Na druhou stranu je faktem, že mě citelně zasáhla smrt Birdmana...(9.11.2017)

Úvodní epizoda druhé sezóny perfektně navázala na první řadu. Po šesti měsících luxování rodičů jsou všichni zpět, aby neumírali jeleni a aby téměř zničili čas. Skvělé.(8.11.2017)

Tvůrci seriálu mě opět nezklamali a spáchali parádní epizodu. Mimochodem Roye bych si docela rád zahrál, vypadalo to krajně zábavně.(8.11.2017)

Rick je naprostý démon, kterému stačí ke štěstí kostým strýčka Sama, rogalo, stadion a pár zrzek. Jednota byla výborná, epizoda se povedla a já jsem se bavil.(8.11.2017)

Plná palba, nebylo o čem uvažovat. Tohle byla perfektní epizoda a naprostý odvaz, tvůrci tohoto seriálu musí být psychicky narušení. Naštěstí. Scéna po titulcích byla naprosto dokonalá.(8.11.2017)

Po této epizodě je jasné, že se Eurovize nechytá. To byl zase neuvěřitelný nářez. Po polovině sezóny musím říct, že jsem zatím nenarazil na špatnou epizodu.(8.11.2017)

Pro mě to byla další skvělá epizoda. Dějová linie s minivesmíry mě bavila, ale nejlepší byla direktiva udržet Summer v bezpečí, ta šla ostře po mé bránici.(8.11.2017)

V sedmé epizodě přišli tvůrci s kvalitní kombinací lovu upíra na střední škole a manželské poradny se 100% úspěšností a jak jsem si už zvykl, vyšlo jim to parádně.(8.11.2017)

Tentokrát se mi epizoda zdála být lehce slabší, byla sice ujetá, ale vzhledem k tomu, co už tvůrci předvedli, jsem čekal ještě větší odvaz.(9.11.2017)

Super, jsem zpět na pěti hvězdičkách, epizoda vycházející z Očisty byla skvělá, děj byl dostatečně šílený a já jsem se výborně bavil.(9.11.2017)

Důstojně ujeté ( snad to není protimluv) zakončení druhé sezóny. Svatba byla naprosto šílená, závěr už víc otevřený být ani nemohl a potitulková scéna znovu parádní.(9.11.2017)

Při sledování třetí sezóny jsem si sice dovolil občas okomentovat nějakou tu drobnou nedokonalost, ale vsadím se, že si nějaký bezvýznamný poskok dovolil kritizovat i Leonarda či Michelangela (ne, nemyslím tím Želvy Ninja). Z animovaných seriálů, které jsem kdy viděl, je tento jasně nejlepší a já se těším na každý další díl. Teď se, bohužel, budu těšit hodně dlouho. Třetí řada byla výrazně temnější a dostávala se jednotlivým postavám pod kůži, zároveň v ní ale zůstalo všechno to, co mám na seriálu rád: zběsilá akce, smršť hlášek, odkazy na filmy a hlavně brutální humor.(11.11.2017)

Ne, teď už vážně, jak si tohle ten chlap dokáže vymyslet??! Naprostá pecka! Start třetí sezóny byl fantastický a já doufám, že další epizody budou podobně skvělé.(9.11.2017)

Opět výborná zábava, Mad Max byl rozhodně dobrou volbou a Summer pěkně zdivočela. Začínám na sobě pozorovat, že mám k seriálu až nezdravě nekritický vztah, ale neřeším.(10.11.2017)

Pokud to nebyla nejlepší epizoda celého seriálu, v top trojce je určitě. Pickle Rick by si zasloužil samostatný seriál nebo celovečerák, určitě by mě bavil. Od ovládání švába se epizoda zvrhla do zatím nejbrutálnější řežby a u tohoto seriálu už to něco znamená.(10.11.2017)

Po předchozí epizodě došlo k lehkému propadu, ale kdybych srovnával s jiným seriálem stejně by to byla pětka. Tady porovnávám "jen" skvělé s geniálním.(10.11.2017)

Fajn, viděl jsem další perfektní díl. Rick s Jerrym mají prostě fantastický vztah a napsat o tom epizodu, musela být čirá radost. Parádní záležitost včetně bonusové části po titulcích.(10.11.2017)

Epizoda se sice neřítila kupředu ozlomkrk, ale zase patřila k těm temnějším, které rozpitvávají Rickovy vztahy k rodině a celkově ke všem ostatním. Každopádně jsem se bavil a mořská okurka po titulcích mě totálně vyřídila.(11.11.2017)

Seriál s tímto dílem opět potemněl a tvůrci ukázali, jak je možné vtěsnat celovečerní film, který by měl v popisu žánru nejméně šest položek, do dvaadvaceti minut. Skvost!(11.11.2017)

Tady končí sranda, jak mám psát komentáře k něčemu, co je konstantně skvělé, aniž bych se opakoval? Nevím. Takže můžu jen opět napsat, že jsem se výborně bavil a scéna po titulcích byla pekelná (pro Beeba pekelně horká).(11.11.2017)

Lehce slabší epizoda, přece jen mě tvůrci naladili na pořádnou smršť a tentokrát byl děj poněkud pomalejší. Ale i tak měl své skvělé momenty jako mluvící vystřelovák a vzkazy na Jerryho záznamníku.(11.11.2017)

Souboj Rick vs. Obama byl asi tím nejlepším, z nabídky závěrečné epizody třetí sezóny. Ale abych se přiznal čekal jsem, že mi tvůrci nadělí větší nářez.(11.11.2017)