1. série Po prvním díle jsem nevěřil svým očím a nebyl jsem si úplně jistý tím, co jsem právě viděl. S přibývajícími díly se ale můj úsměv od ucha k uchu stále zvětšoval a já jsem jim rád podléhal, i když ne se všemi jsem si padl do noty, což je však vzhledem k množství humoru, odkazů, nápadů... pochopitelné. A jsem rád, že se seriál nedržel jedné a té samé dějové kostry a dokázal si pěkně pohrát i s ní. (Netflix) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 2. série Už jsem se nemohl dočkat, až zhltnu další nálož dílů, protože jsem přibližně tušil, co můžu očekávat, ne že bych ale stejně zůstal nepřekvapený. Do oka mi tentokrát padli všechny díly, ale ty nejoblíbenější bych spíše našel v první sérii. A i nadále jsou epizody naplněné klady, které jsem vyjmenoval výše, až do konce titulků. (Netflix)(8.8.2016)

Prvá séria totálne sklamanie. Mám rád drsné kreslené seriály pre dospelých ktoré si neberú servítky. Problém Rick and Morty je, že postavy sú otravné a vtipov nie je až tak veľa aby sa to kompenzovalo. Druhá séria je trochu lepšia. Vtipov je viac a hlavne aj Rick aj Morty ma menej serú. Hlavne mám pocit, že to zasrané zajakávanie z prvých dielov pominulo. Prvá séria je u mňa tak za 2.5* a druhá slabých 4*. Napriek sklamaniu, je šanca, že ak seriál bude ďalej rásť a tretia séria prekoná druhú, máme sa na čo tešiť. Zatiaľ priemer 3,25 hviezdičky. S tými 91% musí niekomu teda riadne strašiť v hlave. Slabšie ako South park, Futurama, Archer, Family guy, Metalocalypsa, Ugly Americans a mnoho ďalších. Všetko lepšie kúsky s horším hodnotením.(25.1.2016)

Rick and Morty naprosto boří veškeré hranice šílenosti a zábavnosti v jednom balení. Dokonalý humor, geniální šílenosti, brutální chování i slovník, bourání čtvrté stěny, existenciální otázky a některé naprosto šokující momenty, které skoro nutí k zamyšlení nad smyslem života. Nic tak komplexního tady ještě nikdy nebylo a ať se stane jakákoliv šílenost či nesmyslná bizarnost, postavy na to v dalších dílech nezapomenou a naopak dost často z toho vycházejí. S01: 10/10. S02: 10/10.(4.4.2017)

Je až k neuvěření kolik skvělých nápadů jsou tvůrci schopni vtěsnat do jednoho dílu. Některým tvůrcům by stačil jeden nápad na celou epizpdu, tady se s tím ale nešetří a šílenosti se sypou z rukávu kulometnou rychlostí. Na druhou stranu nic není úplně prvoplánové a všechno má v rámci seriálu logický smysl a to říkám zcela vážně i když jde o hodně ujetou zábavu. Další věc co mě úplně dostává do kolen je nekompromisnost autorů. Nevadí jim vyvraždit celé lidstvo stejně tak jako část rodinných příslušníků. Dokonce jim nevadí přecházet z totálního absurdna do opravdu emocionálně zdrcujících momentů. V současné době tento seriál nemám obdoby a doufám, že se nezkazí, je to to nejlepší co jsem z animované tvorby za dlouhou dobu viděl.(17.8.2015)

Neuvěřitelnej nářez Biiiitch!!! Tohle si dávám místo Jointa, a nebo radši dohromady, když mám nějakej ten kosmickej Shiiit biiitch :)) nenajdete vtipnější zmrdy než je Rick and Morty!!! Waba laba dap daaap biiiitch... Tiny Riiiick Biiiitch!!! Fakt to miluju, já i moje přítelka i snad všichni komu jsme to ukázali.(24.3.2017)

• - Název 1. epizody 2. série "A Rickle in Time" odkazuje na televizní snímek Útěk ze čtvrtého rozměru (2003), anglicky A Wrinkle in Time. (Firebug)

• - Na základě některých shodných rekvizit se spekuluje, že se Rick and Morty odehrává ve stejném animovaném vesmíru, jako seriál Gravity Falls (od r. 2012). (Firebug)

• - Název 11. epizody 1. série "Ricksy Business" odkazuje na snímek Riskantní podnik (1983), anglicky Risky Business, a má i podobnou základní zápletku. (Firebug)