Reklama

Reklama

Rick a Morty

(seriál)
  • USA Rick and Morty
Trailer
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Hrají:

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(79)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

(více)

Videa (6)

Trailer

Recenze (392)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

o existenci Ricka a Mortyho jsem věděl ,ale vůbec jsem nečekal co z toho nakonec vyleze. Po prvním díle jsem si sice říkal, že to nebude nic pro mě, ale vydržel jsem a dobře jsem udělal.Postupem času se z RaM stane zábavná a vtipná podíváná, která kombinuje Futuramu,Simpsonovi,South Park,Městečko a čert ví co ještě.Bizáru a nadsázky se tenhle seriál rozhodně nebojí a je to jen dobře...80% ()

SonGokussj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z nejbláznivějších animovaných věcí pro dospělé (a hlavně dospělé), která se mi vryla do paměti a brzo se na ni podívám znovu. Druhou sezónou je humor už méně střelený, na druhou stranu vidíme pokus o nějaký ucelený příběh. Více se mi líbil začátek, avšak příběhová linie také není špatná. Seriál se však drží stále v episodickém pojetí a hlavně - žádný time travel ^_^ Rick je neuvěřitelně (ne)sympatický hlavní hrdina jeho kolega, Morty, se prokazatelně episodu co episodu mění. Pokud také více vnímáte souvislosti, zjistíte, že tak jako v Gravity Falls, je i zde spousty nevyřešených věcí, na které si bude muset člověk buď počkat do dalších sezón, nebo číst mezi řádky. Rick & Morty je jedna z mála show, která mě totálně vzala už první episodou a podobným stylem pokračovala dál, bez zklamání ani z jednoho jediného dílu. Mimořádný exemplář seriálu pro dospělé :-) Wubba Lubba Dub Dub 95% ()

Reklama

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Dan Harmon opět boduje. Ne na plné čáře, ale jako důstojný moderní "kresleňák" to bylo povedené. Promakanější Futurama s větším důrazem na rodinné hodnoty. Vyplatí se přežít zvláštní kresbu panenek v očích. Nejsem akorát kamarád s několika běžnými dějovými linkami (Fantastic Voyage, Inception, ,...), několika příliš okatými alegoriemi, občas až absurdním důrazem na neschopnost Jerryho/nenávistí rodiny vůči němu a pro mě naprosto random nezáživnou věcí typu interdimenzionální kabelovky. Celkově ale v poměru délka/kvalita je o co stát. Trochu mi to v určitém směru připomíná staré Simpsons nebo (stavbou rodiny zejména) Smolíkovy - skutečné situace řešené cartoonovou logikou. S tím jdou ruku v ruce i časté hezky emotivní momenty, které si budu ještě dlouho pamatovat. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Náhodnému divákovi to tak možná nemusí připadat, ale na mě Rick a Morty kromě neuvěřitelné nápaditosti křížené s drzostí a stoprocentní vulgaritou zapůsobili hlavně tím, že jim nešlo jen o všechno tohle. Seriál totiž řešil vcelku vážné problémy, řada dílů měla až nečekaně drsné vyznění (které samozřejmě pointa či potitulková scéna hned shodila, ale to nic nemění), postavy se nějak vyvíjely a děj na sebe navazoval, což bylo přímo obdivuhodné. Z mého pohledu byl asi nejlepší poslední díl druhé série a první díl té třetí, nicméně nerad bych zapomněl třeba na Okurku Ricka.... A mnohé další. ()

Dado 

všechny recenze uživatele

1. séria – 95%, 2. séria – 100%, 3. séria – 85% █ Neuveriteľne nápaditý animovaný seriál, kde by pointa takmer každého jedného dielu, predovšetkým čo sa 1. a 2. série týka, bohato vystačila ako námet na atraktívny celovečerný film. K všeobecnej diváckej obľúbenosti bláznivých dobrodružstiev génia Ricka a jeho „geniálneho“ vnuka Mortyho však jednoznačne dopomohol predovšetkým jedinečný humor, ktorý sa nebojí zobrať na paškál nič a nikoho. Zhrnuté a podtrhnuté – It’s a gooda show! ()

Galerie (488)

Zajímavosti (216)

  • Spolutvůrce seriálu Justin Roiland dabuje obě hlavní postavy Ricka Sancheze i Mortyho Smitha a mnoho dalších postav. (Milky.)
  • Justin Roiland původně chtěl, aby každá epizoda Rick and Morty měla pouze 11 minut. Televizní kanál Adult Swim ale prosadil delší formát. (Firebug)

Související novinky

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (více)

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (více)

Reklama

Reklama