Reklama

Reklama

Rick a Morty

(seriál)
  • USA Rick and Morty
Trailer 2
USA, (2013–2024), 28 h 57 min (Minutáž: 20–23 min)

Hrají:

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, B. Harrison Smith (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(79)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

(více)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (394)

erased 

všechny recenze uživatele

Wubba lubba dub dub! Dan Harmon má talent. S Community se sice během šesti sezón dostal z naprostého vrcholu reflektivní televizní zábavy k do sebe zahleděného projektu pro skalní fanoušky, a narazil tak na hranice hraných seriálů, jenže právě ta jeho schopnost dokonale a bez servítek zrcadlit aktuální kultůru se konečně mohla naplno projevit až v animáči. Podobně jako kdysi South Park, Rick and Morty vypadají (a hlavně znějí) jako na koleni vyrobená blbůstka party nadšenců, a takto pankové pojetí přímo nahrává tomu, aby byl tento černě komediální sci-fi cirkus autentickým rýpáním do živého, ne jen dalšími Simpsonovci v nových kulisách (Futurama AIDS!!!) a zároveň typická harmonovská sebereflexe brání sklouznutí do prachobyčejné nekorektnosti pro pouhou nekorektnost samou (Family Guy licklicklickmyballs!). Sledem nesouvisejících scének sice někdy k mixu posledních dvou zmíněných nemile sklouzne i přes všechny přetrvávající klady, ale prostá přítomnost Ricka a jeho zetě Jerryho všechny dočasné přešlapy kontruje, o kupě totálně šílených postav, světů, zápletek, písniček a hlášek ani nemluvě. And that's why I alway say: Shum shum shlippitty dop! ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Hej, Morty, Morty! Tohle musíš vidět, Morty! Animovaný seriál od Dana Harmona, který začal psát, když ho vyhodili (krrrk) z Community, Morty! Dělá na tom s člověkem, který ge- (krk) geniálně namluvil obě hlavní postavy. To jsi nezřal, Morty! Morty, něco tak černého a deprimujícího, ale přitom kulervoucího, jsi nežral, Morty. To se prostě nedá popsat, to se musí zažít! Waba daba dub dub! ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Excentrický geniální vědec Rick a jeho vnuk Morty zažívají neuvěřitelná dobrodružství napříč vesmírem a alternativními dimenzemi. Rozhodně je potřeba se dívat do úplného konce každé epizody, protože tam je potitulková scéna. Seriál nabízí originální nápady a určitě je tady nemalý důvod se těšit na nadcházející třetí sérii. Zhlédnuto 31 epizod z 1. až 3. sezóny. ()

Miseet 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

K tomuto seriálu jsem byla nejdříve skeptická, ale nakonec jsem se do něj pustila, a nešlo se ubránit pouštění dalších a dalších dílů. Rick a Morty je bezkonkurenční dvojka, se kterou se opravdu nudit nebudete. Udivuje mě, že tvůrci jsou schopni do každé epizody vložit tolik děje a vtipů. Největší plus u mě však má hlavní dabér (mluvím o anglickém znění), ten jeho hlas nemá chybu. Některé díly byly samozřejmě slabší, ale tak je to v každém seriálu. Nemám co vytknout, je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. ()

Colonist 

všechny recenze uživatele

Je to hodně dobrý animáč pro dospělé, u kterého se většinou výborně pobavím, ale přesto ho neuctívám jako svatou relikvii. Pro mě je ten jen taková zábavná blbost. První řada byla nejlepší, s těmi dalšími se kvalita snižuje (byť se i v pozdějších sériích najdou vynikající epizody). Rozhodně nejsem ten člověk, který by netrpělivě čekal několik let na novou sérii. Vždyť tu čtvrtou jsem ještě ani neviděl a zatím na to nějak nemám chuť. Na tento seriál zkrátka musím mít náladu. ()

Galerie (489)

Zajímavosti (216)

Související novinky

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

WandaVision je nejstahovanějším seriálem roku

29.12.2021

Letošní žebříček nejstahovanějších seriálů roku ovládlo studio Marvel spolu se studiem Disney. Pirátství samozřejmě není nic chvályhodného a prvenství v tomhle směru vlastně není až zase taková výhra… (více)

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

Scenárista Lokiho napíše nové Star Wars

08.01.2021

Po napsání scénáře k pokračování Doctora Strange s podtitulem In The Multiverse of Madness a roli hlavního scenáristy a jednoho z producentů na seriálu Loki od streamovací služby Disney+ se Michael… (více)

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

Ceny Emmy 2020 ovládla HBO

21.09.2020

V poněkud komornějším duchu byly letos rozdávány prestižní televizní ceny Emmy. Kvůli opatřením nedošlo tentokrát na živé publikum a moderátor Jimmy Kimmel se tak s většinou nominovaných bavil pouze… (více)

Reklama

Reklama