Rick a Morty

(TV seriál)
  • USA Rick and Morty
Trailer
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
USA, (2013–2022), 22 h 28 min (Minutáž: 21–23 min)

Chris Parnell, Sarah Chalke, Jess Harnell, Phil Hendrie, Maurice LaMarche, Echo Kellum, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, David Cross, (více)

Série(6) / Epizody(61)

Byl pohřešovaný skoro 20 let, ale teď se Rick Sanchez najednou objeví u své dcery Beth a chce se k ní a její rodině nastěhovat. Po dojemném shledání se Rick usídlí v garáži, kterou předělá na laboratoř, a začne v ní zkoumat různá nebezpečná udělátka a strojky. Samo o sobě by to nikomu nevadilo, jenže Rick do svých dobrodružných pokusů stále častěji zatahuje také svá vnoučata Mortyho a Summer. (TV Prima)

Recenze uživatele cyphercz k tomuto seriálu (9)

Série 5 (2021) (S05)

Na první tři série to nemá ani zdaleka, je tu hrstka dobrých dílů s kvalitním humorem, zbytek je však při nejlepším průměrný. Zejména ten humor začíná čím dál víc chybět, tvůrci mohou přijít s libovolně geniální zápletkou o Evil Mortym, Rickově minulosti apod., ale pokud budou chybět pořádné gagy a hlášky, tak se tato show nad 3 hvězdy už nikdy nedostane. ()

Mortyplicity (2021) (S05E02)

Humor byl sice na dobré úrovni, ale celou dobu jsem čekal, že přijde nějaká pointa, nějaké vyústění toho vyvražďování klonů, což se však nestalo a tak tu máme pouze 20 minutovou rubačku s dobrýma hláškama, nic víc... Navíc paradoxně celá post-titulková scéna má větší hloubku, než děj samotné epizody. ()

A Rickconvenient Mort (2021) (S05E03)

Zápletka kolem Mortyho a Planetiny mě silně nudila, navíc 14 letý kluk co pr*á cca 20 letou? Celkem cringe... lepší děj byl kolem Ricka a Summer, ale i to žádná slává, tenhle seriál jde kvalitativně rozhodně dolu. ()

Amortycan Grickfitti (2021) (S05E05)

Zatím nejslabší díl 5. řady a potažmo i celého seriálu. Sledovat osudy Rickovy káry byl fakt očistec a nuda na n-tou, pekelníci a Jerry jakbysmet, opravdu těžká slabota s nefungujícím humorem. ()

Gotron Jerrysis Rickvangelion (2021) (S05E07)

Zatím nejlepší epizoda této řady, humor celkem fungoval, děj byl správně ujetý, potitulková scéna opět epic, jediná škoda je že jsme neviděli onen Boob world... ()

Rickternal Friendshine of the Spotless Mort (2021) (S05E08)

Z této řady jsem spíše zklamaný, ale tenhle díl se rozhodně povedl, fungoval tu nejen humor, ale i zajímavý děj a vývoj postav, i když možná tvůrci až moc tlačili na pilu a udělali z Ricka až moc velkého dobráka, víc mi sedí jako sviňák, kterému na nikom moc nezáleží. Birdperson mi ale přijde jako jedna z nejlepších vedlejších postav, někde na úrovni Mr. Poopybutthole, takže celkově vzato zkrátka dobrá epizoda. ()

Rickmurai Jack (2021) (S05E10)

Citadel, "evil" Morty, Mr Poopybutthole, propojení spousty předchozích dějových linek, tak má vypadat season finale! ()