poster

Tomb Raider: The Lost Valley

Akční / Dobrodružný

USA, 2013, 8 min

Hrají:

Anna Tyrie
 • Carol Pifková
  *

  Faaaajn jedna hviezdička za snahu ale stále som toho názoru, že Anna Tyrie je škaredá Lara Croft a tento počin je horší ako Ascension. Radšej mohli vymyslieť niečo iné a inšpirovať sa iným levelom ako práve The Lost Valley. Rúbali moc vysoko a nezvládli to, bola to katastrofa a tie dinosaury boli na smiech. Efekty za -50 bodov.(29.12.2013)

 • Ramirez85
  ***

  Konečně filmová Lara a dinosauři (to, že po technické stránce to byl jeden velkej shit, vynecháme :-) a jelikož se dinosaurů ve filmovém světě (v tom velkém) v Tomb Raideru už nikdy nedočkám, tak beru s povděkem i tuhle amatéřinu (i když na toho prvního velociraptora musela Lara použít nějakej cheat, páč šel k zemi hned po pár ranách a to jako ehm ehm :-), přestože je to celé tak jako... úsměvné.(29.12.2013)

 • Nivenx
  *

  Opravdu slabota. Technická stránka, děj i prostředí je trapné a i když je to fan film, tak k tomu nepřihlédnu, jelikož to nekoukatelné, kromě koz Lary. Za to, je ta hvězda. 10%(17.1.2014)

 • ARI50
  *

  Jedna hvězda za snahu.(8.10.2016)

 • VanTom
  **

  Lara versus dinosauři. Jiný nápad toto fandovské pobíhání a střílení na nějaké mýtině nenabízí, no aspoň pobaví amatérští CGI ještěři, "zubatí" jen o málo míň než v první hře z šestadevadesátého. :-)(4.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace