Ku piesni "Make Some Noise" od hudobnej skupiny Beastie Boys bol vyprodukovaný oficiálny videoklip, ktorý je sequel, priame pokračovanie ich klipu z roku 1987 ku skladbe "(You Gotta) Fight for Your Right (To Party!)". Objavilo sa v ňom mnoho známych tvárí pôsobiacich v americkom showbiznise. Niektorí z nich si zahrali úlohy, v ktorých stvárnili členov Beastie Boys. Záverečná scéna klipu je parafrázou na sci-fi film Návrat do budúcnosti (1985). (MM_Ramone)

MM_Ramone

Pieseň "Make Some Noise" je v poradí tretia skladba z ôsmeho radového štúdiového albumu americkej electro hip hopovej hudobnej skupiny Beastie Boys. Album nesie názov "Hot Sauce Commitee Part Two". Vyšiel tretieho mája roku 2011 pod značkou vydavateľstva Capitol Records. Ku songu "Make Some Noise" bol vyprodukovaný oficiálny videoklip. Jeho režisérom je jeden z členov kapely. Natočil ho Adam MCA Yauch. Je to sequel, priame pokračovanie, ich klipu z roku 1987 ku skladbe "(You Gotta) Fight for Your Right (To Party!)". Objavilo sa v ňom mnoho známych osôb pôsobiacich v americkom showbiznise. Niektorí z nich si zahrali úlohy, v ktorých stvárnili členov Beastie Boys (Mike D, MCA, Ad-Rock). Dobre som sa pri tom pobavil, najmä pri záverečnej scéne parafrázujúcej kultový sci-fi film "Návrat do budúcnosti". **** ()