poster

Let’s Dance All In

 • USA

  Step Up: All In

 • USA

  Step Up 5

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Let's Dance 5

 • Slovensko

  Let´s Dance: All In

 • Belgie

  Step Up 5: All In

 • Nizozemsko

  Step Up 5: All In

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $14,904,384Tržby Celosvetovo $86,165,646Tržby za predaj Blu-ray v USA $314,577 //počet predaných kusov 11,053Tržby za predaj DVD v USA $2,298,511 //počet predaných kusov 82,264║ najslabší diel, choreografia ako tak újde aj keď už ničím extra neohúri ale dejovo opäť klasický výpek /35%/(26.1.2015)

 • ABLABLABLA
  ****

  Už je tu 5. Step up v pořadí. Spojili hlavní herečku ze 2. a hlavního herce ze 4. a je to tu zas a znova. Ač příběhově už od toho člověk nemůže nic čekat, tak hudebně a tanečně - o čemž tyhle hudebně-taneční filmy logicky jsou - je to zase něco kapku jiného a opět dobré. Srovnání všech od nejlepšího po nejhorší? Jednička, čtyřka za 5* a potom 2, 3 a 5 jsou tak na stejné úrovni za nějkteré 3,5 některé 4*.(7.2.2015)

 • bararich8
  *

  Asi nejslabší díl série. Od těchto filmů vlastně téměř nic neočekávám - žádné herecké výkony, žádný příběh, prostě se jenom pobavit a žasnout na předvedenou taneční akcí, to je vše. Zde to však selhává téměř ve všech ohledech. Možná to bude tím, že předešlý díl nastavil laťku vcelku vysoko, ale tady se mi příliš nelíbil ani samotný tanec, on pomyslný ring v casinu v LA moc originálních nápadů a kreací nepřinese, ty tam jsou efektní "komba" a triky, nad kterými občas zůstává rozum stát. Tanečků bylo celkem dost, to ano, ale všechny si byly dosti podobné a nebyl tam žádný wow efekt. Je sice hezké, že tu potkáváme staré známé tváře, ale k čemu to všechno je, když toho tvůrci řádně nevyužili? 1*(22.10.2014)

 • bearmeedek
  *

  Step Up: All and Nothing. Vidím to jinak než ostatní nadšenci. U tanečních filmů předem počítám s klišé, ale tady někdo step-áckou pětku totálně podělal. Nejhorší z celé série. Namátkové předváděčky mě připomínaly mé návštěvy diskoték, kde zahraniční agent zřejmě natočil moje svěží výkony a po letech se objevilo v tomto díle na plátně. Soutěžní tance byly spíš varietními vystoupeními, než tancem. A místo hudby doprovázely tanec jen zvuky z různých hororů. A najednou v závěrečných titulcích hudba hned ve třech kusech. Poskakování odnikud nikam - nepobavilo, neohromilo, nepotěšilo.(29.10.2015)

 • Chen
  **

  Dialogy hrozné, příběh také, navíc je tu "třešinka na dortu" v podobě otravné moderátorky, ale asi nikdo nečeká, že podobné filmy oslní po herecké nebo scenáristické stránce. Taneční čísla jsou choreograficky zajímavá, ale zaskočil mě výběr hudby, soundtrack by mohl být výrazně lépe sestavený. Další věc na zvukové stránce, která mě zarazila, je to, že se hudba ozývala "na pozadí", což ubíralo tanečním scénám na působivosti. Shrnuto: sexy lidé, zajímavá taneční čísla a nic, ale opravdu nic navíc.(27.1.2015)

 • - Film nebyl před premiérou promítán kritikům. (Katherine46)

 • - Ve filmu se v roli robotické dívky objevila i Češka Jana Vaňková.

  (Deli3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace