poster

Let’s Dance All In

 • USA

  Step Up: All In

 • slovenský

  Let's Dance 5

 • slovenský

  Let´s Dance: All In

 • USA

  Step Up 5

  (neoficiální název)

Drama / Hudební / Romantický / Taneční

USA, 2014, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fisek
  odpad!

  Nebojím se dát odpad. Proč bych měl? Když je film sračka, tak je to sračka a hotovo. U pětky si musím postěžovat na totálně nudnou choreografii, zatímco u předchozích dílů jsem tenhle problém řešit nemusel. Taky mi nesedl soundtrack a celkově výběr songů, což je spíše individuální, ale svěřit se s tím můžu. Ani nepomohlo přinést na scénu známou tvář, Brianu Evigan. Nejlepším dílem zůstává čtyřka. Ta měla alespoň hlavu a patu.(28.10.2014)

 • berry.77
  ***

  Velka skoda tohoto filmu ocekaval jsem dle velmi vydareneho ctvrteho dilu kde me omamyla choreografie a napadite napady coz u pateho dilu se neda rici... ( kde je to umeni s ctvrtyho dilu i pribeh tam byl a co je tohle za zmatek se stalim obsazenim sem ocekavl uplne neco jineho skoda ze tato serie upadla doufam ze se pouci a nebo to zapichnou zde?) Porad sem v kine ocekaval nake to prekvapeni a po cele hodiny nic?? Nebejt postav z predeslich dilu to bylo pouze o hopsani a natrasani ale zadny udiv se nedostal tak jak ohromyl predchozi dil tady to byla podprumerna tanecni hopsanda se znamima hercema a hereckama. 3 * hvezdicky jsou za finalni zaver kde tu bylo neco k videni....(29.8.2014)

 • bagetka007
  *

  No, přesto, že vím, v jakém rámci se tento film pohybuje a že to je již pátý díl ze série Step Up, jsem byla překvapena, jak hrozný tento díl byl. Dějová linka je věru nejmizernější ze série (a to je co říct), o scénáři nemluvě, hlavní hrdina je krajně nesympatický, tancování zas tak skvělé není...co dodat?(1.9.2014)

 • Reanimated
  *

  Firemní promítání mě zaválo na předpremiéru tohoto výtvoru, který ve mně neprobudil nadšení do frenetického hopkání i přes Yemiho energický úvod. Od filmu o tancování bych čekal, že mě choreo nadchne a ne že zdejší kreace trumfne jakákoliv talentovanější crew z YouTube. Za Chada (trochu mi připomínal Banderasovu roli v Expendables 3) a prarodiče = 1*(28.8.2014)

 • bearmeedek
  *

  Step Up: All and Nothing. Vidím to jinak než ostatní nadšenci. U tanečních filmů předem počítám s klišé, ale tady někdo step-áckou pětku totálně podělal. Nejhorší z celé série. Namátkové předváděčky mě připomínaly mé návštěvy diskoték, kde zahraniční agent zřejmě natočil moje svěží výkony a po letech se objevilo v tomto díle na plátně. Soutěžní tance byly spíš varietními vystoupeními, než tancem. A místo hudby doprovázely tanec jen zvuky z různých hororů. A najednou v závěrečných titulcích hudba hned ve třech kusech. Poskakování odnikud nikam - nepobavilo, neohromilo, nepotěšilo.(29.10.2015)

 • - Film nebyl před premiérou promítán kritikům. (Katherine46)

 • - Ve filmu se v roli robotické dívky objevila i Češka Jana Vaňková.

  (Deli3)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace