Saikin, imóto no jósu ga čotto okašiinda ga. (TV seriál)

最近, 妹のようすがちょっとおかしいんだが.

• japonský

Saikin, imōto no yōsu ga chotto okashiin da ga.

• japonský

Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga.

Recently, my sister is unusual.

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2014, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• DaweForeman

Příběh o nevlastních sourozencích (Mitsuki a Kanzakim), kdy jednoho dne Mitsuki "posedne" duše mrtvé holčiny a přistane jí na spodní části pás cudnosti. Aby se ona mrtvá holčina mohl dostat do nebe, musí Mitsuki naplnit malou nádobku ve tvaru srdce, která je připojená k onomu pásu. Ta se naplňuje tím, že zažívá různé slastné okamžiky se svým nevlastním bratrem, kterým je mrtvá holčina posedlá. Jenže Mitsuki z toho není zrovna dvakrát nadšená. A tak zažívá spoustu trapných okamžiků. Tak nějak by se to dalo shrnout. Zprvu jsem si myslel, že to bude alespoň vtipné, když už nic jinýho a občas se i člověk zasměje, ale to je tak vše. 12 dílů naprosto o ničem - nic se tam vůbec nevyřeší a ani se tu pořádně neosvětlí spousta věcí, které jsou záhadou po celý děj. Samozřejmě, že poslední díl na konci naráží na pokračování, ale to už předem vzdávám. I když je tu slušná animace, hudební stránka není nic moc a celkově bych to hodnotil jako nemastné, neslané.(23.3.2014)