poster

Witch Craft Works (TV seriál)

 • japonský

  ウィッチクラフトワークス

 • anglický

  Witch Craft Works

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2014, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • SonGokussj
  *

  Hvězdička jen proto, že "odpad!" by znamenal to srovnávat s nedávno hodnocenou Pupou. I když dávám hodnocení 1*, je to tak 10x lepší než Pupa. 100x lepší než Pupa. Ale přitom je to taková blbost... Příběh se motá okolo týpka (aka princezna) a jeho magické magičce (aka FIRE DEMON). FIRE DEMON je nejpopulárnější dívka, která může rozkazovat ve škole i učitelům. Proč? Protože proto. Ovládá také nejlepší magii na světě, je nesmrtelná, ale jen v okolí princezny (fiiiha to byl teď spoiler jak mrak...). Za celý čas se ani jednou neusměje a válčí (poté chrání) magičky z druhé části města. A příběh rozvíjíme za pomocí prsatých infantilních a naprosto neškodných magiček zvířecích (aka odpad) a magiček ještě víc zvířecích a ještě víc prsatějších (aka Odpad). Proč se na to koukat? :-D Pokus o vtip... Promiňte. Možná tak: je to lepší než PUPA. Proč se tomu obloukem vyhnout? Princezna, FIRE DEMON, odpad a Odpad jsou naprosto nepromyšlené postavy, které dělají v posledním díle to, co v prvním. Neexistuje zde příběh, jen "příběh". Princezna je frigidní týpek. odpad jsou naprosto nudné, Odpad jsou naprosto nudné, všechno je naprosto nudné. Boha to je tak nudné.... Vyhněte se tomu. Radši jukněte na jinou fajn show s čarodějnicemi. Zasloužilých 10%(29.3.2014)

 • Tichošlápek
  **

  Námět mi přišel dobrý a samotná hlavní dvojice je v pohodě. Některým možná vadí, že je hlavní klučičí postava slabá, ale na druhou stranu, kdyby měli prohozené pohlaví, tak by to spoustě divákům přišlo v pořádku a byla by to typická romance mezi silným čarodějem a křehkou holkou. Takže z genderovského hlediska toto oceňuji. Ale děj je krapet...no...ujetější. :D Což je škoda a sráží to seriálu body dolů. Ale až vyjde OVA, tak se ni podívám. :-)(16.10.2014)

 • DaweForeman
  odpad!

  Začnu asi jedinou chválou a to, že tam byla slušná animace - design věcí už byl horší. Hudba také naprosto hrozná. Nemůžu si pomoct, ale tohle se může líbit maximálně dítěti. Všichni ty zajíččci, medvídci, jednorožci a nevím co dalšího působí strašně kýčovitě a dětsky. Vzhledem k tomu, že se to pohybuje ve světě magie, tak tu nejsou ani žádný pořádný souboje, pouze určité potyčky. Hlavní hrdina je naprostý ťulpas, který musí být naprosto ve všem vozen za ručičku a ještě kolikrát ani to nestačí. Romantická část je taktéž pokažená, protože se tam vůbec nic nevyřeší. Postupem v příběhu se nakousne spousta otázek a skoro žádná z nich se nezodpoví - takže člověk vůbec neví o co tam přesně šlo. Chybí jakákoliv posloupnost a všeobecně je to špatně provedené.(24.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace