D-Frag! (TV seriál)

ディーふらぐ!

D-Fragments

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2014, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Hromino

Třeskutě vtipný, až to bolí? Takový by seriál zjevně chtěl být, ale není. Kdepak, má bránice zůstala po většinu času úplně v klidu, byť postavy nezřídka hnány do absurdních situací byly a kadence pokusů o vtip na jeden díl se pohybovala ve vysokých číslech. Zásadní příčinu nevtipnosti seriálu D-Frag! vidím v nezajímavě napsaných postavách. Je jich mnoho a divák se o jejich zázemí dozví naprosté minimum, navíc zpravidla nejsou nijak výrazné či zapamatovatelné. Ze jmen dívčích postav si vybavuji jen Roku a Takao, z chlapeckých jen Kendžiho a Atarua. Druhotnou příčinou nevtipnosti je způsob, jakým jsou „vtipy” a „vtipné situace” servírovány. Téměř pokaždé hraje prim řvaní postav, hysterické vyvádění a křečovitě absurdní situace, které ovšem v takové míře výskytu pozbývají opravdového vtipu a divák při jejich sledování zažívá periodicky ten trapný pocit, kdy cítíte, že jste se asi měli zasmát, ale jaksi nevidíte důvod čemu. Hudební doprovod v seriálu mi přišel vesměs průměrný (ovšem písně v openingu i endingu byly fajn a k duchu seriálu se hodily) a návrhy postav se mi příliš nelíbily. Za některé povedené vtipy a opening/ending tedy ve výsledku dávám horší 2*.(2.6.2014)

• KiritoSenpai

Prostě nope. Pokud jsem v ongoingu někde našel chybu, tak je to D-Frag. Nepochybně nejhorší anime co jsem viděl v tomto roce -.-. A co že se mi na tom nelíbí? Inu, anime má být údajně tak vtipné, až by se z toho sledující neměl smíchy udržet na židli. Postavy jsou nezajímavé a každou bychom jistě mohli najít v jiných, daleko zajímavějších anime. Po pár dílech jsem měl chuť to zabalit, ale nakonec jsem se nuceně dodíval.(8.8.2014)

• DaweForeman

Kazama se snaží být ultimátním delikventem, jenže poté co pozná děvčata v provizorním herním klubu, tak zjistí pravou podstatu největších delikventů na škole. Aneb začíná spousta vtipných momentů v jeho životě, které jen tak nepobírá. Divák to ovšem ve většině případů také nepobírá. Zpočátku se to zdá velmi vtipné, ale postupně ten humor opadá a končí jako strašná slátanina. Krom snahy o vtipnost tu nevidím žádný jiný pozadí, což z toho dělá příběhově nezajímavou věc. Animace je dobrá a hudební stránka celkem ujde.(25.3.2014)