Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Starletka

Strašná nuda, ale naštěstí krátká. Příběh prakticky žádný, jedna bezduchá mlátička za druhou, pár jakože vtipů. Těch opravdu pouhý pár postav, které vypadají aspoň trochu zajímavé, je těžce nevyužitých (především Hajime). Aspoň animace byla docela pěkná, opening se mi líbil moc, ending se taky dal. 4/10(21.4.2015)

Zvláštní, asi tak by se dala shrnout Hamatora. Z neznámého důvodu jsem na každou novou epizodu těšil, ale pokaždé jsem skončil mírně zklamaný. Jedním z největších lákedel je tu zřejmě rozkošná a nenasytitelná Hajime-chan, ale jedna postava to nezachrání, tak na co že jsem se těšil? Na styl, ano, Hamatora totiž prostě vypadá a zní skvěle. To je bohužel konec chvály. Příběh je rozdělen do epizod, které vlastně spíš zabíjí čas, jednou je třeba někoho ochránit, příště dopadnout zločince, nebo třeba pomáhat dětem v sirotčinci a vždycky se to zaonačí tak nějak aby v tom inscenoval hlavní záporák. Hamatora nejspíš nikoho neuchvátí, ale urazit by nemusela.(25.9.2014)

Podivné anime, ale přesto je zajímavé.(24.9.2014)