poster

Mikakunin de šinkókei (TV seriál)

 • Japonsko

  未確認で進行形

 • Japonsko

  Mikakunin de shinkōkei

 • anglický

  Engaged to the Unidentified

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2014, 12x24 min

 • Lettanea
  ***

  Úžasný ending, inač nič výnimočného. To že sa počet lolitiek stále zvyšuje je fajn, Benio je fajn ale inak seriál nemá čo ponúknuť(23.3.2015)

 • VeliiQ
  **

  Dokoukat se to sice dalo, ale... příběh v podstatě o ničem, romantika žádná a vtipný mi to taky moc nepřišlo. Ještě že jsou aspoň Kobeni a Hakuya sympatičtí, jinak bych to nezvládla. Zbytek hlavních postav - uječené a nezajímavé. A to, že v podstatě nevysvětlili, co ve skutečnosti jsou, mě taky nakrklo. Bylo to tam úplně o ničem. Jinak pěkná animace.(10.7.2015)

 • Jeoffrey
  ****

  Za běžných okolností by to bylo za 3, animace je pěkná, hudba zajímavá, příběh, no to co z něj bylo, nebo spíš zbylo mi nijak nevadilo, zkrátka koukalo se na to bez problémů, důvod proč ještě jednu * přidám je, že to je ještě ke všemu vtipné a hlavně byla tam Mashiro... Další zvláštní a podivný charakter co mě dokázal velmi pobavit a občas i příjemně potěšit a když mě něco těší...(1.12.2014)

 • DaweForeman
  *

  Očekával jsem od tohoto anime více, ale vyšla z toho úplně nezáživná záležitost. Jediný co jsem byl celkem spokojený, byla humorná stránka, ale pořád by se dala zlepšit. Romantika je naprosto zde nudná - celý je to prostě o tom, že Kobeni si uvědomuje, že je nakonec do něho zamilovaná - žádný drama, zvraty, dobrodružství - nic. Navíc ke konci to naprosto odbydou úplně. Dále je tam naprosto nevyužitá ta mysteriózní stránka, kdy sice tam nakousnou, že tam cosi je, ale víc nic. Animace je opravdu pěkná a hudební stránka je zajímavá (spíše taková, že je to střelená hudba, zajímavá na poslechnutí, ale do seznamu tracků by si to člověk nedal).(28.3.2014)