poster

Code Geass: Bókoku no Akito 3 – Kagajakumono ten jori ocu

 • Japonsko

  コードギアス 亡国のアキト 第3章 輝くもの天より墮つ

 • Japonsko

  Code Geass: Bōkoku no Akito 3 - Kagayakumono ten yori otsu

 • USA

  Code Geass: Akito The Exiled 3 - The Brightness Falls

Animovaný / Akční / Drama / Sci-Fi

Japonsko, 2015, 60 min

Režie:

Kazuki Akane

Scénář:

Kazuki Akane
 • Jeoffrey
  *****

  Už když tam ten Kingsley přijel, tak mi byl sakra hodně povědomý a teď když se chlapec odkopal tak se ve mě probudil fanoušek a zákonitě tu poslední hvězdu musím přidat. Sranda je, že jeho doprovod jsem nepoznal vůbec a to vypadá chlapec pořád stejně, no je to už dlouho, co jsem Code Geass viděl... Sice co se týká akce rozhodně nejslabší díl (skoro žádná tam není) a ten začátek o životě mezi cikánskými babkami je takový docela nudný, i když chápu, že se partička hrdinů musí nějak "skamarádit", ale to politikaření v druhé půli se mi hodně líbilo, všechny dějové obrátky byly zajímavé a hlavně prostě byl tam "His Highness" a tak jsem velmi spokojený. Jinak pro ty co to jako já nevěděli, tak tenhle příběh se odehrává přesně mezi první a druhou sérií původního Code Geass... 9/10(16.3.2016)

 • TomX2
  ****

  Jedna z najviac vydarených vecí, ktoré nám prinieslo štúdio Sunrise. Zatiaľ čo predchádzajúce diely poskytli špičkové mecha-súboje a akčnú zábavu, Kagayakumono ten yori otsu vsádza skôr na tú psychologickú stránku a dialógy. Teda okrem jedného (mimochodom veľmi ohromného) mecha-súboja doplneného úchvatnou jazz-hudbou sa dočkáme aj cigánskej čarodejníčky, množstva inteligentných dialógov, útokov na svetové ríše a v neposlednej rade aj s úžasným Lelouchom, tentokrát pod pseudonymom Julius Kingsley.(27.2.2018)

 • fallanga
  ****

  Hodně upovídaný díl, na akci prakticky nedojde. Dochází k prohlubování vztahů mezi jednotlivými postavami. Lelouch tam také něco málo provede a krátce se objeví i CC. Příběh se pořád komplikuje, pořád jsem spokojen.(4.6.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace