Stranded

Billy Jett

Kostýmy:

Elizabeth Jett
  • Wacoslav1

Nuda a k tomu stupidní děj, ale tak ať mám náskok před Lacem u Erica Robertse! Zkusím asi Compadres.10%(4.10.2016)

• Honzulik

Stranded - (Doc Holliday's Revenge). K tomuto filmu jen toto: Pokud máte na někoho vztek a chcete se mu nějak pomstít, jednnoduše mu doporučte shlédnout tento western (komedii). Opravdu jsem se během filmu několikrát zasmál, ale stálo mne to hodně energie a vydržet se dívat až dokonce už byl doslova nadlidský výkon. Jednu hvězdu dám Ericovi Robertsovi, jinak se tento film režiséru a snad i kameramanovi v jedné osobě Davidu DeCoteauovi nepovedl a já marně dál čekám na nový skutečně povedený western...(16.12.2014)

• Rodriguez

Jednu hvězdu si to zaslouží, alespoň za ty filmové "veterány" akčních osmdesátek. Děj je příliš jednoduchý a snad by nepochodil ani jako televizák, tohle by šlo za revoluce na vhs-kách určitě na dračku. 20%(14.11.2015)

• Pe4Ce22

Tohle je jeden z těch kousků, kde už od první minuty víte, že se jedná o Béčko a ještě velice špatně natočené. Dal jsem mu šanci. ale po prvních 15 minutách jsem film vypnul, protože se na to nedalo koukat. Odpad.(24.2.2015)