joelly01

Ani nevim co mi to posledni dobou hrabe, ale jedu po Tatortech jak slepica po flusu. Ale tenhle byl na delsi dobu posledni, uz je myslim "pretatortovano": Kupodivu ze vsech co jsem za posledni tyden videla nejlepsi. U Bodamskeho jezera radi nekdo, kdo ma, na rozdil od ucitelu, deti opravdu rad! Zly pedak unesl, zprznil a zavrazdil prepubertalniho vyrostecka z internatu. Pripad vysetruje nemecko svycarsky tym a tak nejak se ukazuje ze pedak se asi "vyradil" na spatnem diteti (mel vyhlednute jine, ale diky shode nahod doslo k zamene). Takze: Bude jeste dalsi vrazdy/vrazdy? Muze byt pachatelem propusteny pedak z okoli? A jak to bylo vlastne s jeho byvalymi obetmi? A co ten knez co mel na deti dohlizet, nekape mu z celibatu na karbid? A syn majitele internatu co si "koupil" cinskou manzelku skrzeva internet, neni to nahodou uchyl? Ej toto nebylo spatne, opravdu docela solidni detektivka. Jen me dost sejrila ta svycarska nemcina, trochu me to tahalo za usi. A Klenot ne a ne mi prelozit do cestiny co to vlastne znamena ten "Nachtkrapp" (Bubak??) ()