Bean 3: Příšerné příběhy pana Beana (video kompilace)

The Terrible Tales Of Mr Bean

Komedie

Velká Británie, 1991, 55 min

Komentáře uživatelů k video kompilaci (6)

Není tu žádný popis, což nejspíš vysvětluje to relativně málo hodnocení oproti ostatním DVD profilům seriálu. Obsahem jsou podle Amazonu epizody The Trouble of Mr. Bean a Mr. Bean Rides Again. První je o převlíkání v autě, u zubaře a na pilniku. Druhá je o infarktu na zastávce, poštovní schránce a cestě na dovolenou. // Díky scéně ve vlaku vím, že Bean nebyl v seriálu jediným bláznem (chápejte ve stylu grotesky). Ale je pravda, že brilantní komik Atkinson má v té scéně pořád hlavní act, prostor i potenciál, o tom druhém herci nevím zatím vůbec nic. :))(23.9.2016)

Žádná nuda nemůže být v jeho podání.(8.9.2018)

U Beana se nikdy nebudu nudit, natožpak se královsky nebavit a nesmát se tak, až mi málem exploduje bránice... Rowan Atkinson je prostě bůh.(10.4.2018)

Jak říká filmmovier.......moje hodnocení = 9 z 10.(16.9.2014)

Je to s Beanem, a co je s Beanem, je automaticky za pět. K tomu prostě netřeba nic dodávat.(6.2.2014)

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!!(20.1.2016)