poster

Happy New Year

Komedie / Drama / Akční

Indie, 2014, 180 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luksa
  ****

  Jsem rád, že jsem si počkal na bluray, protože bylo na co koukat, bollywoodský taneční velkofilm jak se patří. Smál jsem se hodně - je fakt, že humor byl místama hodně ztřeštěný a dadaistický, co ale bylo bezchybné byla ústřední sedmička hrdinů. Ať už ověřené duo SRK + Deepika, skvělý Abhiskek v dvojroli nebo nedoslýchavý Sonu Sood, chemie mezi charaktery byla bezchybná a díky ní většina scén vyzněla vtipně. Pro mě zábava na pomezí čtyř pěti hvězd, ale spíš se přikláním ke čtyřem, přišlo mi, že film nemá takovou jiskru jako např Om Shanti Om nebo Chennai Express.(13.3.2015)

 • kaylin
  ****

  Jasně, je to mainstream jak řemen, je to kýčovité, scenáristicky jednoduché, není to ani nějak extra promakané jako heist movie, který je kombinovaný s tanečním filmem, ale je to prostě tak parádní jízda... tedy hlavně v těch akčních a tanečních scénách. Shahrukh Khan předvádí neskutečnou pohyblivost. A kamera ví, proč ho tak miluje.(31.3.2017)

 • Narciska
  ****

  Indičtí Dannyho parťáci. A když už vám někdu vnukne toto spojení a dovolíte si chvilkové srovnání obou přístupů, je rozdíl až ohromující. Tak kde na Západě v podobných typech filmů vítězí racionalita a důraz na každý detail postupu, tam kde je ústřední postava natolik zvýrazněna, že herci ve vedlejších rolích vám brzy vymizí z paměti svým charakterem i vzezřením, tak Indie k žánru přistupuje hravě, proplouvá náročnými scénami s humorem a lehkostí, baví se a prožívá. Místo chladně dokonalého postupu k vytyčenému cíli Indie vaši cestu vyplní barvami, tancem, vůní a láskou.(24.3.2018)

 • Dementra
  ***

  Myslela jsem, že mě nic neudiví, ale koukat na partu cápků, co se chystají spáchat loupež století a mezitím nacvičují na taneční soutěž v růžovym baleťáckym...Je to kravina, je to sranda, je to neuvěřitelně krásná Deepika Padukone a Khan zase bez trika, je to prostě Bollywood. Jen škoda, že bylo docela málo písniček a chytlavá asi jen jedna, dvě. Edit: Ty jednu dvě písničky si už zpívam snad i ve spánku.(27.3.2015)

 • Dudek
  **

  Strašlivě typické, bez snahy alespoň o záchvěv originality. Přitom se jménem Farah Khan se pojí pojmy jako sebeironičnost, porušování žánrových konvencí a barvitá hudební čísla. V Happy New Year však jakoby přepnula do automatického módu. Jako klasická letní oddychovka však tento snímek o pomstě funguje slušně. Občas se sice trošku zadrhne, ale jinak využívá všechny známé žánrové postupy ku svému prospěchu. Dočkáme se tak klasicky švihlé, ale sympatické party, mírně překombinované zápletky a samozřejmě i loupežné scény, kde se hraje o vteřiny.(20.7.2015)

 • - Ve snímku je mnoho odkazů na jiné filmy z Bollywoodu, jako například Don (2006), Mohabbatein (2000), Chak De India (2007)a další. (Stupet)

 • - Spoiler: Když je finále mistrovství světa v tanci, týmu Indie hraje hudba přesně tak, jak potřebují. Najdříve pro tanec Mohinni, později pro tanec Mohinni (Deepika Padukone) se zbytkem týmu bez Charlieho (Shah Rukh Khan) a nakonec hudba pro nástup Charlieho a pro tanec celého týmu. Což je nesmysl, protože tým měl původně nastupovat celý a hudba je vždy dopředu připravena. (Stupet)

 • - Spoiler: Když se Charlie (Shah Rukh Khan) a Tammy (Boman Irani) dobývají do Shalimaru, tak Charlie má rukavice, ze kterých mu ale koukají prsty. Takže když otevírá dveře Shalimaru a později vyťukává na skleněný sejf heslo, zanechal by své otisky. Přestože je i hned podezření na Groovera (Jackie Shroff), jistě by policie celou krádež prošetřovala, a tím by zjistila, že v sejfu byl ještě někdo jiný, než právě Groover. (Stupet)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace