Až na doraz (festivalový název)

• Jižní Korea

Kkeutkkaji ganda

• Jižní Korea

끝까지 간다

A Hard Day

Thriller / Krimi / Drama

Jižní Korea, 2014, 111 min

Tenhle thriller musíte brát kapku s nadsázkou a určitě budete spokojeni. Jo Korea:-) jeden muž přejetý policistou v civilu a co z toho bylo dál, až vcelku k překvapivému konci. Místy vtipné na asijský způsob, gradování děje a rvačka na život a na smrt. Veledílo to není, ale koukatelné velmi dobře. Asi se odstěhuju do Koreje, dozvěděla jsem se, že je tam 12000 druhů zaměstnání, změna volá.....balím do Soulu:-)(13.11.2014)

Jsou dny, kdy by člověk zůstal raději celý den v posteli a koukal na filmy. Stejně to měl udělat detektiv Go, protože tenhle jeho den stál vážně za to. Všechno se mu zhroutilo, ožralej způsobil nehodu, začali ho vydírat, musel zastírat před svými kolegy atp. Prostě thriller nabitý od začátku do konce, tvorba z Jižní Koree mě překvapuje čím dál tím častěji. I když mají ještě spoustu rezerv na západní produkci, tohle se mi dost líbilo!(1.12.2014)

Go byl maximálně vyděšenej a není divu, polda a taková tragédie. Co s tím, jak se zachovat, co dělat, když je v tom namočeno víc než jen nehoda na silnici ? Postupně gradující krimoška, kde si nelze neuvědomit jihokorejské předložení, okořeněné černým humorem, ale já se fakt nenudila ani minutu a konec byl už jen prima tečkou, uffff, taky by mě to vyrazilo dech. Také mě udivuje tak nízké hodnocení, takže si to ještě v duchu projedu a možná jednu hvězdu přihodím.(9.5.2017)

,,NEJSME ŽÁDNÝ SVATOUŠKOVÉ, ALE TY JSI ZAŠEL MOC DALEKO!…" /// Nejdřív komedie ve stylu ,,když se daří, tak se daří“, pak drama, thriller… to vše z policejního prostředí, kde špatní i dobří jedno jsou. Střídání nálad filmu prospívá, ale do nadprůměru ho neposune. Taková místy černoftipná jednohubka. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Patřím k těm, kterejm i trpaslík vyroste. 2.) Miluju happyendy. 3.) Thx za titule ,,mevrt“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ *(24.11.2014)

Stres je sviňa a nepozornosť za volantom ešte väčšia. Havko prežil, ale chlapík už nie. A tak detektív z oddelenia vrážd stojí pred dilemou-čo s telom. Keď mu ale o pár dní začne zvoniť telefón a ozve sa niekto, kto zjavne vie, čo presne sa stalo, začína sa tá správna "zábava". Posun ku komédii umožnil rozohranie hry na mačku a myš okolo jedného mŕtveho muža (hľadaného zločinca), kedy sa to, kto z koho a komu rieši medzi partičkou skorumpovaných policajtov.(23.5.2014)