When Calls the Heart (TV seriál)

USA, 2014 - 2018, 31 h 11 min (Minutáž: 40x45 min)

Předloha:

Janette Oke (kniha)

Erin Krakow, Lori Loughlin, Martin Cummins, Daniel Lissing, Gracyn Shinyei, Pascale Hutton, Jack Wagner, Loretta Walsh, Erica Carroll, Kavan Smith, Mark Humphrey, Johannah Newmarch, Carter Ryan Evancic, Andrea Brooks, Ava Grace Cooper, Eva Bourne, Aren Buchholz, Kadence Kendall Roach, Ben Rosenbaum, Hrothgar Mathews, Kristina Wagner, Jill Morrison, Chelah Horsdal, Chad Willett, Keenan Tracey, Lizzie Boys, Charlotte Hegele, Sarah Edmondson, Andrew W. Walker, Alisha Newton, John Reardon, James Brolin, Steve Bacic, Christine Chatelain, Emily Perkins, Adrian Hough, Joshua J. Ballard, Alex Zahara, Imogen Tear, Mitchell Kummen, Brent Stait, Lilah Fitzgerald, Primo Allon, Christian Michael Cooper, Bill Dow, Gerardo Barcala, Tony Alcantar, Jason Cermak, Michael Soltis, Marcus Rosner, Jason William Day, Rob Hayter, Shaine Jones, Kiefer O'Reilly, Sean Tyson, Aaron Craven, Daryl Shuttleworth, Noel Johansen, Melissa Bolona, Fred Henderson, Mary Black, Kirsten Robek, Jaiven Natt, Logan Williams, Larissa Albuquerque, Darius Zaviceanu, Bruce Harwood, Katelyn Mager, Elizabeth McLaughlin, Duncan Ollerenshaw, Sean Michael Kyer, Laura Bertram, Derek Hamilton, Jennifer Copping, Duncan Fraser, Robin Nielsen, Laura Mennell, Max Lloyd-Jones, Lynda Boyd, Serge Houde, Garwin Sanford, Devon Weigel, Karin Konoval, Matthew Harrison, Kaitlyn Bernard, Paul McGillion, Ty Wood, Steve Baran, Greg Hanson, Michael Adamthwaite, Michael E. Briant, Ali Skovbye, Chris William Martin, Matthew MacCaull, G. Michael Gray, Lochlyn Munro, Anne Marie DeLuise, Brooke Shields, Callum Seagram Airlie, Jeremy Guilbaut, Spencer Drever, Andrew Dunbar, Julian Christopher, Niall Matter, Christian Sloan, Paul Greene, Anthony Konechny, Adam Greydon Reid, Josie Bissett

Seriál je o dost lepší než úvodní strnulý film, ve kterém hrají úplně jiní (a dle mého názoru nedobře vybraní) představitelé. Dokonce se těším na každý nový díl. Konečně se našel pěkný rodinný seriál. To je v dnešní záplavě fantasy či krimi seriálů, kde lítají hlavy a další nechutnosti a kde žádný vztah nemá pořádný vývoj, protože dvojice to hrají rovnou do postele a "každý spí s každým", opravdu dobrý počin. Moc se mi líbí, jak to mezi hlavní dvojicí jiskří, a taky jsem se už párkrát od srdce zasmála. Na produkci Hallmark dost nečekaný výkon:). UPDATE: Myslím, že nanejvýš několik dílů by seriálu prospělo víc. Přece jen mi přišel dost uměle natahovaný, no co už:).(10.2.2014)

Je to dobrý seriál, a protipol ke přehnaně brutálním seriálům, kterých je také dost. Hlavní dvojice je moc fajn. Rozhodně to skouknu víc než jednou a těším se na další řadu. Troufnu si to doporučit:-)(24.1.2015)

• - Predstaviteľ Jacka Thortona, Daniel Lissing, je natoľko silný, že v jednej časti 2. série, keď mal pomôcť hereckej kolegyni Erin Krakow do sedla, ju cez koňa prehodil a ona skončila v blate vedľa neho. (Eawy)

• - Fanúšikovia tohto seriálu sa nazývajú "Hearties". (Eawy)