poster

Agresivní virus - Série 2 (série)

Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2015, 10 h 25 min

Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Pre mňa na jedno "brďo", ako prvá séria. Nebol som svedkom žiadnej inovácie, všetko ako cez kopirák, až váham, či sa vôbec do ďalšej série púšťať. Ono sa síce naozaj jedná o upírsky nadštandard, no seriáli zrejme nie sú moja šálka kávy.(23.9.2017)

 • Pilda17
  ****

  Velmi vyrovnaná série. Každy díl je dobrý, ale není dokonalý. Poslední díl série považuji za nejsilnější. První série byla hodně kolísavá a tato je svou kvalitou vyrovnaná. Pořád je co sledovat a něco se děje. Rozhodně se máme dále na co těšit.(25.10.2017)

 • Necrotongue
  **

  První tři epizody druhé série ve mně vzbudily pocit,že se proti první řadě dočkám výrazného zlepšení,ale od čtvrtého dílu došlo opět k propadu kvality na známou úroveň.Je pravda,že výrazně přibylo akce,zároveň se objevily nepochopitelné díry v logice,řeší se vztahy,které mě nezajímají,protože všechny postavy jsou mi v podstatě ukradené a jako jediného sympaťáka vidím deratizátora Feta.Nevím,kde se stala chyba,ale nad hlavami všech ostatních kladných hrdinů se mi v průběhu času rozsvítilo slovo "blb",děj stagnuje jako zákopová válka a všechny akce skupiny dobráckých inteligentů jsou odporně předvídatelné.(19.1.2017)

 • majec4
  ****

  Dobra seria, mozno aj o cosi lepsia ako prva. Trochu som prekvapeny, lebo zvycajne ta prva byva najlepsia. Tu sa mi zdalo ze trochu lepsie pracovali z rozlozenim "akcie" medzi jednotlive epizody. V jednotke sa mi nepacilo, ze niektore casti sa totalne nepohli v deji. Tato seria mi vsak prisla akcnejsia, takze som si to asi nejako neuvedomoval.(3.9.2017)

 • kenkaku
  **

  první polovina výrazně lepší než předchozí, nicméně i tak stále plná nudné vaty (čtvrtá a osmá epizoda asi nejvíc). Tedy prakticky všechny mínusy první řady přetrvávají, jen jsou lépe maskovány díky atraktivnějšímu ději, kde se už alespoň "něco děje" (sedmá byla fenomenální). Epizody mají tedy VELICE kolísavou úroveň (od jedné do pěti hvězdiček). čím blíže k závěru řady, tím více idiocie a trapných zvratů :(...(7.10.2016)

 • Likan7
  ***

  Je pravda, že série je vyrovnaná. Jenže je i průměrná. Drtivá většina dílů je o tom, jak parta failuje ve snaze získat knihu / převahu / lásku. Ve dvojce se začali více řešit vztahy, než smrtelná epidemie. Neříkám, že pro oblibu postavy nejsou city špatný, vztah Dutch a Feta mě vyloženě bavil, ale všechno ostatní je nudná omáčka a výplň. Stejně jako všudypřítomné flashbacky, které jsou sice fajn pro pochopení postav, ale čeho je moc, toho je příliš. Příběhově se dvojka posunula o velmi malý kus dopředu, spíš kousek. Doufám, že trojka zase naváže kvalitou na jedničku a hlavní příběh, válka, se pořádně rozjede, protože už 13 dílů čekáme na startovní čáře a stále nic. Jen ten kluk je jasný kandidát na nejotravnější postavu ever. A ve finále tomu dal jen korunu.(9.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace