Rocky Handsome

रॉकी हैंडसम

Akční / Thriller

Indie, 2016, 126 min

• LangiJ

OMG! Indické filmy nejsou mým šálkem čaje, ale korejský Ajeossi patří k mým top filmům, takže jsem chtěla vidět, jak si s tím poradili Indové. Jestli si ale takhle představují drsný thriller o drogách a obchodu s lidskými orgány, tak potěš koště. Když jsem se musela chvílemi smát, je asi něco špatně. Některé scény byly směšný, až trapný, někteří herci přehrávali, u jiných mi zas přišlo, že ani hrát neumí. Opět tanečky a zpívánky... Asi by mi nevadily tolik, kdyby je pojali jinak, ale ty jejich rádoby sexy pohledy do kamery a rozevláté vlasy tu byly jako pěst na oko. Má to být thriller, ne natáčení videoklipu. Jinak jsem s výběrem hudby problém neměla. Když to srovnám s korejskou verzí, Indové pro mě nemají to správné charisma. John Abraham je chodící hromotluk, u kterýho jsem snad až na závěrečný úsměv a ve flashbacích nepostřehla změnu výrazu. U Won Bina byla vidět proměna (a nejen ostříhání vlasů), když se vydal So-mi zachránit, tady však nic. A i Kim Sae-ron u mě jasně vyhrává. Jedna hvězda za souboje, jinak Indové nepřináší nic nového, celkem bída.(1.10.2017)

• Yoshitsune

No neni tomu ani půl rok, kdy sem viděl Baaghi a při bohyně Kálí se modlil, abych další film z Indie nemusel již nikdy vidět. No a prosím, a po třech měsících sem se přistihl u dalšího Indické filmu, ale tenhle film, sem fakt musel vidět, vždyť se jedná o remake Ajeossi a to je furt bombastický akční film. No co naplat, tak sem to viděl, a výsledek ? No kupodivu lepší, teda on hlavní hrdina John Abraham (dost netradiční Indické jméno.........viva America) ze začátku působil dost směšně a i do konce filmu tak působí, sem čekal kdy začne dělat humor a ono nic. Ono jde o to že když se takový obrovský namakanec jako tady John, pokouší hrát roli rychlého a mrštného bijce, tak je to dost legrační. A během bitek, to je tak moc průhledný, že sem se neubránil smíchu, legrační je že on stojí a na něho po jednom, nabíhají protivníci, kteří se před ním zastaví a on je zabije. A přitom by stačilo tak málo, ten co hraje toho hlavní zabijáka, by se úplně v pohodě hodil na hrdinu, jednak mi byl sympatičtější a za druhý byl i rychlý, aaa prostě na něm bylo vidět, že se umí lépe pohybovat a bojovat. Noo akce docela slušná, bylo vidět, že se snažili a dokonce bylo znát, že to je i kontaktní. Nicméně co se týče hlavní nožované, tak za prvé hlavní hrdina je nesmrtelný a za druhé, asi nejvíc nepravděpodobné vyřízení záporáka vůbec, protože takovému zabití, tomu nelze uvěřit a zase přitom to šlo i jinak. Příběh je vlastně kopírka původního filmu, takže nic neočekávaného či šokujícího se nestane, ta holčina mně tady ani nijak výrazně nezajímala. Dokoukat se to dá, ale zase žádné terno se neděje. No za nějakých devět až dvanáct filmů očekávám, že Indické filmy budou filmy za pět. Silná jedna hvězdička.(6.9.2016)

Tak tohle je pecka, sice zdlouhavá zbytečně, ale konec má grády, tento herec by měl hrát více(17.10.2018)

• mdf

Indická hvězda John Abraham je hodně koukatelná a pokud by bylo daleko více akce a trošku zajímavější scénář,nebyl by to až tak špatný indický film.(1.2.2020)

Tak som týmto filmom oficiálne nadšená. Ja sa do toho Abrahama asi zamilujem. Ešte pár takýchto rolí a je to. Toto mu teda výrazne sadlo, mlčanlivý, nebojácny bojovník, ktorý za jednu malú dušičku neváha dať vlastný život dáva svetu nádej, že aspoň vo filmoch dobro víťazí aj keď za ním zostávajú desiatky mŕtvol. Koniec samozrejme nezostal bez slzičky, fakt sa im to podarilo, zlúčiť takýto krutý film s takou precítenosťou v závere sa im podarilo, výrazne to podčiarkli piesne a ich texty. Veľmi sa mi páčil jeho štýl bodania do darebákov, pekne v rytme raz, dva, tri podrezať.... paráda.(2.10.2017)