Ular

Malajsie, 2013, 73 min

Jason Chong

Fairul Nizam Ablah

• Dellamorte

Hodnotením dávam najavo svoju nikým a ničím nerušenú radosť z toho, ako sa zhostila maglajzská filmová druhotná spoločnosť so subžánrom " Animal ATTACK, The,The "! Je tam had a nie jeden. Je tam aj batoľa, lebo k diváckemu upnutiu je prepotrebné. Exkluzívna dovolenka na ostrove s nadopovanou hadicou. ( netuśila som, že Anakonda sa osype hadmi z lietadla a zhynú tu a teraz.(7.1.2014)

• George Stobbart

Príjemná dovolenka na krásnom ostrove sa zmení na boj na prežitie, po tom ako turistická skupinka zistí, že je zamorený vraždiacimi hadmi. Nepríliš výrazný malajzijský animal horor z fajn prostredia, ktorý mohol byť úplne pohodovým béčkom, keby sa o to posnažil. Ale nie, ono to musí zdržovať, riešiť zbytočné postavy a ich nudné útrapy, namiesto toho aby sa to priamočiaro sústredilo na prírodný survival, ktorý sa tam priam ponúkal. Škoda.(20.6.2014)

• *CARNIFEX*

Dovolenkujúci. Ostrov. Python čo ich žerie. Viac vedieť nemusíte. Nestrácajte s touto, aj komédiou, čas, lebo úroveň tohto hororu je rovnako primitívna, ako hodnotenie užívateľov, ktorí tejto sračke udelili 5 hviezd (pričom pochybujem, že to vôbec videli. Alebo v tom musela byť "recesia", lebo inak si to prisám bohu neviem vysvetliť) - 20%.(21.6.2014)

• Nivenx

Ach ty zvířata. Rozhodně co mě na filmu malinko lákalo je, že to je z Malajsie a že má jen 70 minut, tak jsem si řekl, to vydržím at' už to je jakékoli. Bohužel film ke všemu z větší části docela nudí a hadi také nic moc. Slabota docela. Nechte sakra už ty zvířata být! Samozřejmě Aja je vyjímka a ten to má dovolené. 30%(16.7.2014)

• elanista1

Vkladal som do tohto filmu aspon minimalnu nadej, ze ma to neunudi k smrti, kratka stopaz tomu nemala uskodit. Bohuzial. Detinsky humor prezentovany trapnymi hercami, k tomu nulove dialogy, ziadne vzrusenie, ziadna dobra scena s hadmi...nic totizto nevidime, iba cosi "digitalne plaziace", a ked to ma zautocit, tak pride rychly strih do neznama. Vlastne ani neviem co som cakal.(20.1.2014)