Ular

• USA Pythons Pit (neoficiální název)

Skupina výherců vyhraje vysněnou dovolenou na překrásném ostrově. Jejich radost je ale rychle opustí, když zjistí, že ostrov je zamořený smrtícími hady. (BlackHood)

Dellamorte

Hodnotením dávam najavo svoju nikým a ničím nerušenú radosť z toho, ako sa zhostila maglajzská filmová druhotná spoločnosť so subžánrom " Animal ATTACK, The,The "! Je tam had a nie jeden. Je tam aj batoľa, lebo k diváckemu upnutiu je prepotrebné. Exkluzívna dovolenka na ostrove s nadopovanou hadicou. ( netuśila som, že Anakonda sa osype hadmi z lietadla a zhynú tu a teraz. ()

George Stobbart

Príjemná dovolenka na krásnom ostrove sa zmení na boj na prežitie, po tom ako turistická skupinka zistí, že je zamorený vraždiacimi hadmi. Nepríliš výrazný malajzijský animal horor z fajn prostredia, ktorý mohol byť úplne pohodovým béčkom, keby sa o to posnažil. Ale nie, ono to musí zdržovať, riešiť zbytočné postavy a ich nudné útrapy, namiesto toho aby sa to priamočiaro sústredilo na prírodný survival, ktorý sa tam priam ponúkal. Škoda. ()

*CARNIFEX*

Dovolenkujúci. Ostrov. Python čo ich žerie. Viac vedieť nemusíte. Nestrácajte s touto, aj komédiou, čas, lebo úroveň tohto hororu je rovnako primitívna, ako hodnotenie užívateľov, ktorí tejto sračke udelili 5 hviezd (pričom pochybujem, že to vôbec videli. Alebo v tom musela byť "recesia", lebo inak si to prisám bohu neviem vysvetliť) - 20%. ()

Nivenx

Ach ty zvířata. Rozhodně co mě na filmu malinko lákalo je, že to je z Malajsie a že má jen 70 minut, tak jsem si řekl, to vydržím at' už to je jakékoli. Bohužel film ke všemu z větší části docela nudí a hadi také nic moc. Slabota docela. Nechte sakra už ty zvířata být! Samozřejmě Aja je vyjímka a ten to má dovolené. 30% ()

elanista1

Vkladal som do tohto filmu aspon minimalnu nadej, ze ma to neunudi k smrti, kratka stopaz tomu nemala uskodit. Bohuzial. Detinsky humor prezentovany trapnymi hercami, k tomu nulove dialogy, ziadne vzrusenie, ziadna dobra scena s hadmi...nic totizto nevidime, iba cosi "digitalne plaziace", a ked to ma zautocit, tak pride rychly strih do neznama. Vlastne ani neviem co som cakal. ()