Vhodné chování

Scénografie:

Miren Marañón

Kostýmy:

Sarah Maiorino

Stříhání kalhotek mohlo vést k dobré rvačce, velká škoda, že na ni nedošlo. A latexový obleček teda nic moc...(9.7.2015)

Hola Guys! =´) Bylo to chytré, vtipné a ze života...mělo to styl, inteligenci a myšlenku...a navíc to, čemu rozumím. Great, almost brilliant! =´)(14.1.2016)

Taková lehkonohá, zjednodušená a ukrutně hipsterská indie variace na Život Adele mixnutá chronologickými hrátkami z Blue Valentine. Jako plus beru, že po zhruba půlhodině, kdy mě film aktivně otravoval stokrát viděným a typickými přechytralými dialogy jsem se do toho nakonec dokázal dostat a začalo mě to bavit. Btw. s íránsko-americkými režisérkami se roztrhl pytel nebo co :) Pokud vás neláká LGBT tematika nebo nejste blázni do indie scény, tak s klidem vynechejte tohl patří mezi ty kousky na které brzy zapomenete.(19.1.2015)

• markotter

Neoriginální píčovina. A bacha - není to Velká Británie ale USA.(25.3.2016)

• hygienik

Ak ste videli ORIGINALITU, volajte na číslo 158! Pátranie bolo bezvýsledné. FESTIVAL INAKOSTI BA 2014.(25.10.2014)