Vdova

Slovensko, 2014

Michaela Čobejová, Milan Ondrík, Marcel Ochránek, Milo Kráľ, Vladimír Černý, Juraj Rašla, Rebeka Poláková, Andrea Karnasová, Elena Podzámska (více)

Epizody(19)

Každý dlh musí byť splatený. Príbeh ženy, ktorá sa po smrti manžela usiluje vymaniť z náručia mafie a ochrániť pred ňou aj svoje deti.
Osud k Tamare Vicenovej, matke troch detí, nebol nikdy láskavý. Dcéra vplyvného ruského mafiána Danilova, obchodujúceho s drogami, prichádza vo vojne gangov o svojho muža Ivana. Zrazu je prinútená splácať chyby, ktorých sa Ivan počas svojho dvojakého života dopustil. Keďže Tamara na vlastnej koži pozná kruté praktiky sveta zločinu, túži už len po pokojnom  živote bez strachu. Odhodlanie vypátrať Ivanovho vraha ju však strháva späť do bludného kruhu podsvetia. Ako v tejto situácii ochráni deti, aby už nikdy nemuseli prežívať to, čo ona? Jej cesta za šťastím je každým dňom ťažšia.
Na začiatku príbehu Andrej Danilov urobí poriadnu hlúposť. Ukradne zásielku drog Richardovi Schillerovi, veľkému zvieraťu vo svete zločinu. Zatiaľ čo celá rodina Danilovovcov sa pripravuje na svadbu najmladšej Kataríny, spoločníci Andrej, Ivan Vicen a Tomáš Cyprich musia riešiť Andrejov podraz a jeho následky. Tamara Vicenová tlačí na svojho manžela Ivana, aby so svojou nelegálnou činnosťou prestal. Cíti, že to pre rodinu začína byť až priveľmi nebezpečné. Ivan dostáva od nej ultimátum. Buď so zločinom skoncuje, alebo príde o rodinu. Rozhodne sa teda, že rodinu zachráni a vystúpi z bludného kruhu. Jeho plány však prekazí vrah, ktorý ho popraví priamo pred očami najmladšieho syna Borisa. Tamare sa zrúti svet. (oficiální text distributora)

dyfur odpad!

....a fekál vypustený...a smutiaca vdova,matka dospelého syna,zdrvená žiaľom behá dalej v minisukni......../v podaní M.Čobejovej/ ()

Johnny.ARN

Po pilote : Pokial to nechytí telenovelský drive, vôbec to nemusí byť zlé. Prvý diel bol dynamický, klasické uvedenie do príbehu, striedanie situácií. Čobejová dáva comeback, uvidíme, ako sa úlohy zhosti. Zatial som postrehol medzery a rezervy. Potešil ma Ondrík, kerý dostal úlohu, ktroá mu sedí. Pokial ho do tretieho dielu nezabijú, budem spokojný. Zo Žileckej zas urobili pipku, ale nech sa tam prosím objavuje. Človek má hneď krajší deň. Čo sa týka ostatných ( Kocúriková, Černý, Miezga ) sekundovali, hádam výraznejšie zasiahnú do deja. Dúfam, že to chytí takú lepšiu mafiánsku atmošku, že to bude také temnejšie. Trošku mi vadila miestami zlá kamera. Dobre, uvidíme čo to prinesie. Prvý dojem je príjemné prekvapenie. 3 z 5 ()

Autogram

Taká normálna mafiánska rodinka s autoservisom na krytie nekalých kšeftov a pištoľou ležérne pohodenou pri volante. Čobejová vo výbornej forme, dobre jej to hrá aj behá pri rannej rozcvičke. Prvý diel seriálov zvyčajne netrpí telenovelovým syndrómom a stále sa deje niečo nové. Takže si počkáme na ďalší diel a uvidíme. (21.1.2014) Nezadarilo sa, telenovelový drajv to dostalo, takže plno nezmyselných dialógov, nepríčetných pohľadov a zbytočných scén. (25.2.2014) ()

borec999

Aj majster tesár sa utne. Jediná vyložene zlá vec, ktorú som zatiaľ (2021) mal možnosť vidieť od Petra Bebjaka. Nezáživný seriál v hlavnej úlohe s M. Čobejovou, ktorá podľa môjho názoru proste nie je dobrá herečka, nech si hovorí kto chce čo chce. A nevytrhol to ani zvyšok hereckého osadenstva, či samotný príbeh seriálu. Ťažký podpriemer. 15% ()

Janega

1 hviezdičku si tento seriál zaslúži už len preto, že to nie je denný seriál, že to nie je o láske, že tam nie sú otrepaní herci, proste, že to nie je Búrlivé víno, Panelák, Chlapi neplačú, Klan a iné odpady. Námet je nápaditý, vidím v tom potenciál, v prípade ak to teda nepokašlú, lebo v našej sk tvorbe sa to dosť často stáva. Z hercov je Čobejová dobrá voľba, dlhšia prestávka jej prospela, aspoň nie je tak obohraná a Miezgu odstrelili hneď na začiatku, takže mi už nebude vadiť. Chcelo by to lepšie tempo, netreba však z toho robiť americkú kovbojku. Taktiež dúfam, že tento seriál bude mať ako začiatok, tak aj koniec a nebude z toho nekonečný príbeh, pretože táto látka vystačí aj na jeden film. Zatiaľ slabé 4 hviezdičky, časom možno pridám alebo uberiem. ()

mira007

Slovenský gangsterský seriál o vdově, která musela převzít nelegální byznys po zavražděném manželovi má několik plusů, proč mne zaujal: 1) zajímavý námět 2) obsazení ( neznám slovenské telenovelové seriály, takže netrpím předsudky k hercům z nich, tudíž Michaela Čobejová mi celkem sedla, stejně jako nejvýraznější postava Milana Ondríka) 3) Rebeka Poláková. A pak tady máme pár mínusů: 1) vizuálně a stylem to vypadá jako běžná vztahovka ( ikdyž není překvapivě) - vše nažehlené, barevné, dialogy bez sprostých slov, nula hrubého násilí a erotiky 2) od 10. dílu kdy se uzavře dluh vdovy se začne jakoby na nových dějových linkách a jde to do háje i svým stylem ( víc parodie mimo realitu, přehrávání, vyložené nesmysly) . Podtrženo sečteno, seriál je zajímavý námětem ale stylem zpracování je to to jako gangsterka pro mamky - žádná hrubá síla, ani se neukáže žádná herečka topless a nikdo neřekne sprosté slovo. Kdyby se přidalo na temném, syrovém stylu tak to mohlo mít i čtyři hvězdy. ()

helrohir odpad!

JOJ-ka opäť neprekvapila a bezostyšne nám servíruje ďalší seriálový hnoj s našou "hereckou smotánkou". Keď už chcú robiť seriál z mafiánskeho (alebo akéhokoľvek iného) prostredia, nech si aspoň dôkladne naštudujú pozadie daného prostredia, pretože takto je z toho opäť len rodinná "zábava" bez nejakej výraznejšej inovácie a bez hlbšieho odborného zázemia. Shit. ()

migl odpad!

Telenovelové "herecké" nuly sa hrajú na drsňáckych mafiánov na čele s antiherečkou Čobejovou.Pozrel som jeden diel,ale už v polovičke som dostával depresie a pocit dávenia s tej kŕčovitosti a trápnosti jednotlivých predstaviteľov.Ak sa naši mafiáni ktorý momentálne naberajú v base novú energiu náhodou dostanú k TV, a pozrú si túto dementnú sračku,smiechom sa bude otriasať celý Leopoldov. Je naivné si myslieť že naše súkromné TV už dosiahli dno a teraz by sa už konečne mohli aj odraziť k lepším zajtrajškom,ale načo by to vlastne robili?(v podstate im to vyhovuje) keď divák si už zvykol na podpriemernú až dementnú TV "zábavu".Chcel by som spoznať osobne tých "náročných" divákov ktorý tejto sračke dávajú tri a viac hviezdičiek,to by bol asi zážitok :-o ()

Lenka414

Nemôžem dať seriálu s tak roztrasenou kamerou v mnohých častiach viac. Jedna hviezdička za nápad, ktorý je o niečo originálnejší ako tie na kopyto rovnaké seriály na Slovensku. Ale herecké obsadenie je zlé, kamera tak isto a dialógy sú nesmierne nudné. ()

dafne68

Strašnéééééééééééé. Neverím žiadnej z postáv ani nos medzi očami. Čobejová tam hrá neurotickú, nepríjemnú ženskú, ktorej postava si to až tak nevyžaduje (a ten botox okolo pier!!!!! - NECHUTNÉ) . Vo filme sa vôbec nič nedeje a keď už, tak bez akejkoľvek logiky a rýchlo šup šup šup (človek sa ani nenazdá a už je 10 postáv mŕtvych). Slovenské seriály nestoja za nič, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že tie na markíze sú o malililililililililililililinky kúsok lepšie. Dávam jednu hviezdičku za to, že nás týmto seriálom netýrajú častejšie ako raz do týždňa. ()

ostre_pero

Jeden z najlepších slovenských seriálov vôbec. Aký to rozdiel oproti divokým koňom, neplačúcim chlapom, rôznym vlkom a iným akože seriálom! ()

ivoo2

Prvy dojem zo serialu je velmi dobry, uvidim co bude v dalsich castiach ale rozhodne sa chystam pozerat aj na buduce... ()