The Fialky - (Punk Rock) Hooligans

Krátkometrážní / Hudební
Česko, 2013, 2 min

Kapitán Kečup

Jara.Cimrman.jr

Zrnící Fialky mne tentokrát zcela nepřesvědčily. Hudba je sice tradičně nářezová, ale ten text je informačně hodně dietní a neustálé skandování Punk Rock Hooligans mi hodně připomnělo retardované fanoušky, kteří na jakoukoli otázku odpovídají názvem svého milovaného klubu. Na druhou stranu mne v klipu potěšily problikávající názvy kapel, takže vím, že konzumujeme přibližně stejnou hudební potravu. ()

MM_Ramone

Punk rock je jednoznačne môj najobľúbenejší hudobný štýl. Už od puberty som ku nemu silne inklinoval a vydržalo mi to až dodnes, keď už mám pomaly na krku štyridsiatku. Punk sa stal pre mňa istou formou životnej filozofie. No a čo sa týka futbalových chuligánov, tak i medzi nimi mám veľa dobrých kamarátov. Nemám nič proti tomu, keď to na tribunách poriadne vrie. Chuligáni to vedia roztočiť. Takže kombinácia punk rocku a hooligans mi absolútne vyhovuje. Som veľmi rád, že pražská kapela The Fialky zložila skladbu v ktorej skombinovala tieto dva faktory a natočila ku nej aj dobrý video klip. Punk rock hooligans! ****** ()