Loves Her Gun

Geoff Marslett

Geoff Marslett

Amy Bench

Melissa Dalley

Loves Her Gun mal nádych Bellfloweru, ale niektoré scény mi prišli pritiahnuté za vlasy. Soundtrack bol namakaný a baby neuveriteľne sexy. Špeciálne predstaviteľka hlavnej role mala rozkošne pojebateľný smiech, ale na päť mi to nestačilo. Škoda :'-((27.4.2014)

Hipsteri už môžu byť aj creepsteri. Po zombie indie filme tu máme aj indie thriller. Je to však okaté a predvídateľné, ako keď nad ránom rozoznáš účes hipstera na sto metrov a to aj pod ťarchou dvoch promile. Nezaprie sa tu autorský potenciál. Farby obrazov sú namiešané alá technikolor, hudba nezaostáva v ich tieni a kúše cez ne dokonale. Bohužiaľ, napriek zjavne vznešenej myšlienke filmu, Loves her gun sa nikam výrazne nepotiahol v jej odkaze aj napriek použitým prostriedkom a vloženým úsilím. Škoda. Tak trochu myšlienkovo nedotiahnuté, podobne ako dôvod poflakovať sa po vonku s nabitým gunom a cítiť sa pri tom bezpečne.(2.7.2014)

Príjemný indie film. Prirodzení herci, indie hudba, má to esenciu. 1* dolu za predvídateľnosť drámy - keď prvý raz vojde Clark oknom domov je jasné, že táto scéna sa ešte zopakuje.(18.2.2017)