Špionská Hra ze staré školy, tak jak ji umí jen Britové. Kvůli tomu sice strádá na dramatičnosti (třeba oproti podobným, divákovi mnohem přívětivějším The Americans), ale naproti tomu je i přes dost patrný levnější rozpočet tak nějak uvěřitelnější a dobovější. Je možná trochu škoda, že jsou všechny postavy i události v první sérii až moc jednoznačné, protože takhle velkému sovětskému plánu by určitě neškodilo víc komplikací, nicméně zvratů je tu dostatek na to, aby děj s přehledem utáhly. A když bůh dá, a napřesrok se dočkáme pokračování, příslib do budoucna má The Game skvělý.(15.12.2014)

Naprostá paráda. Špionážní seriály/filmy z prostředí studené války mám ráda, neustálé napětí také a ty zvraty... Nádhera. Celých 6 hodin jsem zhltala a nestačila se divit tomu, co se mi odehrává před očima. Prostředí dokonalé, tady asi rovněž nemám, co bych vytknula, herecky velice slušné. Potěšilo mě obsazení Jonathana Arise, který společně s Shaunem Dooleym a Paulem Ritterem obstarával určité odlehčení situací (ano, je to drama, ale několika pobaveným uchechtnutím jsem se díky nim neubránila). Prostě pokud hledáte kratší seriál/delší film, jenž vás vtáhne do děje a nenechá vás ani na chvíli klidnými, pak sáhnout po The Game není vůbec špatný nápad.(25.1.2016)

Pokud se člověku líbil Tinker Tailor Soldier Spy, tak tato britská minisérie je v oblasti špionážního prostředí ještě o jeden level výše. Samozřejmě je to dáno i tím, že BBC tuto Hru hrála bezmála 6 hodin a to už se dá stihnout pořádně to rozehrát na všechny strany. Vřele doporučuji fandům špionážních filmů a seriálů.(12.3.2015)

Já vám nějak nevím. Rozhoduju se mezi *** a ****, protože hlavně počáteční díly (tak první tři) mi přišly poměrně lehce o ničem, sice náznak nějaké zápletky tam byl, ale vyznívalo to lehce úsměvně a nudně, než že bych měl být napjatý tím kdo s kým kde jak a co. Tom Hudges mi tam bohužel taky 2x nesedl. Pak sice přišla druhá trojice dílů, kde už to začínalo být napínavé a ke konci i bylo, ale zase se tam některé postavy chovaly divně, vč. Hudgesovy, dějový twist byl jaksi vycucaný z prstu... a to opakovaně zmiňované Hudgesovo prvotní zběhnutí jsem taky nějak nepochopil - kdyby o tom furt nemluvili, asi by mě to ani nenapadlo, nic tomu totiž během celé doby nenapovídalo - prostě byl na misi. Když si to tak sumíruju, tak to sice bylo celkem dobré dobově atmosférické pobíhání po Londýně a okolí, ale zasloužilo by si to nějakou dramaturgickou úpravu - klidně celkově kratší, ale smysluplnější => ***(9.7.2016)

Krása, Britové opět ukazují, že umí. Šťavnaté dialogy, zkušení herci, britská angličtina, studená válka, špionážní triky, mrtvé schránky, toho všeho a mnohem více užijete dosytosti. Příběh je opravdu celkem dost překombinovaný a plný zvratů, ale osobně mi to zase tak nevadilo a alespoň se člověk ani chvíli nenudí. Prostě maximální kvalita a je škoda, že o tomhle kousku neví více lidí. 5*(7.1.2015)