Nastala chyba při přehrávání videa.
 • slunicko2
  ****

  Minisérie jako ze staré školy o špionáži. 1) Seriál mi překombinovaný ani plný neočekávaných zvratů nepřišel. Všechno víceméně vyplývalo z předchozího a pointu včetně jejího nositele jsem odhalil krátce po třetím dílu. 2) Zaujal me přitažlivý 28letý zamračený Tom Hughes (Joe). Herce zvolil v červenci 2010 Company Magazine za desátého nejatraktivnějšího starého mládence v Británii.(4.7.2016)

 • gudaulin
  *

  Klamavá reklama je trestná, ale vypadá to, že přirovnání ke špičkovému špionážnímu snímku Jeden musí z kola ven tvůrcům u fanoušků žánru prochází. Možná je to dané tím, že jej hodnotila hrstka uživatelů. Ve srovnání s Alfredsonovým kouskem totiž seriál vychází jako laciná napodobenina luxusních kabelek na vietnamském tržišti. V mých očích nefunguje prakticky nic castingem počínaje, protože Laurenci Kinlanovi bych věřil spíš snobského britského dandyho než elitního špióna, přes šílenou překombinovanost až po absurdně přepálený závěr, který by se hodil spíš do nějakého komiksu plného spikleneckých teorií. Dalo by se napsat, že Hra se s vážnou tváří snaží o totéž, oč se snažil akční pulpový Salt. Jenže ten se pohybuje přece jen v žánru, kde lacinost scénáře tolik nebolí. I v rámci zábavné fikce je zapotřebí dbát na to, aby celek působil v duchu toho, oč se snaží, uvěřitelně, a v tom Hra fatálně selhává. Těch zásadních zvratů je tolik, že to působí až jako nechtěná parodie. Nepoměrně líp se povedlo vytvořit zábavnou špionážní hříčku tvůrcům seriálu Takoví normální Američané. Ani ten není z reálného života, ale působí důvěryhodněji a má uvěřitelnější charaktery. Celkový dojem: 25 %.(16.7.2016)

 • bararich8
  *****

  Krása, Britové opět ukazují, že umí. Šťavnaté dialogy, zkušení herci, britská angličtina, studená válka, špionážní triky, mrtvé schránky, toho všeho a mnohem více užijete dosytosti. Příběh je opravdu celkem dost překombinovaný a plný zvratů, ale osobně mi to zase tak nevadilo a alespoň se člověk ani chvíli nenudí. Prostě maximální kvalita a je škoda, že o tomhle kousku neví více lidí. 5*(7.1.2015)

 • ReneeS
  ****

  Dějově jsem měla pocit, že co deset minut na mě vyskočí nějaký nový překvapivý zvrat, až se v tom ke konci člověk skoro přestává orientovat. Respektive chápe co se děje teď , ale jak k tomu vedlo všechno to předchozí, to už je zamotané. I přesto, na samotné provedení je radost pohledět. Po vizuální a herecké stránce se to BBC povedlo. Překvapivě se mi zdálo, že to není Brian Cox, kdo herecky vyčnívá nad ostatními, ale Victoria Hamilton, v závěsu s Paulem Ritterem, který se do té vážné atmosféry vůbec nehodil, ale byli jste rádi, že tam je (kdo by si neoblíbil tak nešikovného Casanovu)(30.5.2015)

 • othoson
  *****

  Pokud se člověku líbil Tinker Tailor Soldier Spy, tak tato britská minisérie je v oblasti špionážního prostředí ještě o jeden level výše. Samozřejmě je to dáno i tím, že BBC tuto Hru hrála bezmála 6 hodin a to už se dá stihnout pořádně to rozehrát na všechny strany. Vřele doporučuji fandům špionážních filmů a seriálů.(12.3.2015)