GG Allin & The AIDS Brigade - Expose Yourself To Kids

Krátkometrážní / Hudební
USA, 1988, 4 min

GG Allin

MM_Ramone

Americký brutal punkový spevák a skladateľ GG Allin sa nezastavil pred ničím. Nepoznal žiadne tabu. Vždy všetko vyhrotil do krajnosti. Jeho image, životný štýl a pódiový prejav boli ďaleko za hranicou normálnosti. V textoch svojich piesní bez hanby glorifikoval násilie, vraždy, znásilnenia, zvrátený sex a dokonca i pedofíliu. Konkrétne v skladbe "Expose Yourself to Kids" spieva: "Šup vomrdat nějaký ty prcky, nemůžou říct ne. Zprznit je dřív než vyrostou. Pohrozit jim kuřbou. Neboj pustit se do incestu. Protože vybalit to na dítě je prima. Udělej to hned, než vyrostou a bude moc pozdě. Najdi si základku když maj zrovna přestávku. Vytas před ně ptáka a vyhoň. Vyliž mladou díru nechlupatou. Podrž si je, nemaj šanci bojovat. Kochej se jak budou vřískat a strachy se zajíkat. U zasraný kundy, nikomu to zlatíčko neříkej. Říkej že sem úchylák, je to v pohodě. Hej! Candy, holčičko? Ty zkurvená čubko. Jó mám v plánu zneužívat děcka. Brzo si ty malý svině vyčmuchám..." GG Allin bol nebezpečný psychopat, ale popri tom i jedinečný umelec. *** ()

• Skladba pochází ze singlu "Expose Yourself To Kids", singl vyšel v roce 1988, GG Allin nahrál skladbu se svojí doprovodnou kapelou The AIDS Brigade. (Joker Punx)