Sekvence

(festivalový název)
  • USA Sequence (více)

Co když se jednoho dne probudíte a zjistíte, že o vás snil celý svět? Ale nebylo to v dobrém. (Festival krátkých filmů Praha)

J*A*S*M

Zábavný originální nápad, který v divákovi na ploše dvaceti miut bezproblémově drží zvědavst. Nevyústí to v nic úplně zásadního, ale i tak fajn. Ke zhlédnutí na vimeu. ()

EvilPhoEniX

Tohle je pecka jak prase! Chlap se jednoho dne probudí s tím, že všichni z něj mají strach, jelikož se o něm celému světu zdál nepěkný sen. Život se mu hroutí před očima a zažívá nepředstavitelnou noční můru. Finále? je nečekaně brutální a doslova lahodné. 9/10. ()

Dellamorte

20 minútová investice z filmového času se oplatila. Má to všechno , co kraťas s úmyslem rozbiť ti držku 1duchosťou a pripáliť pointu má mať. Vadil leda ten electro sound " jinakámo neuškodí skouknout " kóz se jedná o funkční krátkometrážní investici do pohledné filmáčiny a svou screen anranžmá a vkusní pointou je oslavou sama sebe. Po zhliadnutí nutný reset. . ()

SOLOM.

No zas tak boží, jak tu někteří popisují, mi to teda nepřišlo. Pointa byla zajímavá to určitě, ale originální??? Zpočátku jsem se dokázal úplně vžít do kůže hlavního hrdiny – taky nesnáším, když na mě furt někdo čumí, nebo mi kecá do práce. Scénka v obchodě byla velmi slušná, no a ten bizarní konec rovněž ušel. Možná by tomu slušelo trochu víc, kdyby to bylo o kousek kratší. Nicméně pořád si to ještě udrželo lehce nadprůměrnou laťku. 60% ()

dubinak

Tak tohle bylo vážně skvělý. Neotřelý nápad, který mě posadil na zadek. Škoda jen té divné zbytečné scény v obchoďáku, jinak by to bylo na pět. ()

TheSpearCZ

Originální krátkometrážní snímek, který Vás nechá celých dvacet minut hádat, že co se to vlastně děje. Má to jednu napínavou akční scénu i povedené vyvrcholení, které sice není nějakým velkým překvápkem, ale rozhodně si nebudete stěžovat. Čisté 4* ()

Taron

No nápad neskutečně originální a skvělej. Fakt nechápu, jak tohle někoho napadlo. Škoda zakončení, bylo jaksi neuspokojivý a nedotažený, což dost filmu ubralo. Nějakej lepší jasnej konec by z toho udělal masterpiece. ()