poster

Pronásledované (TV film)

 • USA

  Hidden Away

 • Slovensko

  Prenasledované

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddemi
  *

  Tema dobra. Na televizny film bez vacsej snahy to mohlo byt s danou temou kludne na priemerne tri hviezdy... Avsak... Tu to bolo trochu inak. Start relativne divny, ale odpustila som im to. Potom to bolo celkom OK. Taky priemer. V polke som to vsak videla uz len na dve hviezdy a oni este aj toto totalne posrali... :D... Ako fakt k tomuto nemam viac co dodat. Lebo tolko nelogickosti, naivity a stagnacie sa len tak lahko nenajde ani v B-eckovych hororoch.(20.2.2016)

 • OG_Swifty
  *

  Teprve druhý komentář? To je skandál! Na tenhle film jsem se po přečtení "obsahu" strašně těšil, protože jsem tušil, že se pobavím. Pro zasvěcené odborníky filmů o stíhaných ženách, lze tento film přirovnat např. k filmu Enough (Dost) s Jennifer Lopez. Vlastně to je přesně jako film Enough, akorát film začíná tak v jeho polovině a je celý ještě mnohem debilnější, což se nyní pokusím lehce nastínit; Stephanie žije s násilným debilem a tak se rozhodne ukrást identitu jiné mrtvé ženy, což si přečetla v příručce "jak změnit identitu" (nebo tak nějak). Příručku, jméno dané osoby, fotky a detaily poté zdokumentuje a uloží do stříbrné schránky, kterou pečlivě uschová na půdě jejího starého domu, kde žije s debilem. Debila po 10 letech vyhoděj z práce a vlezou mu do baráku vačice, tudíž nějaký lovec vačic jde na půdu a skříňku debilovi předá. Debil předá dokumenty soukromýmu detektivovi, kterej paní vypátrá a zjistí, že Stephanie žije pod falešnou identitou realitní makléřky Alex a pro jistotu všude po městě dává k barákům velké cedule se svojí fotkou, aby každý viděl její obličej. Soukromý očko jí teda vyfotí, dá vědět debilovi a debil ho vyplatí kyanidem (nebo co mu to v lékárně prodali). Mno a pak je začne stalkovat, bezproblémově namontuje do jejího mega luxusního baráku v Palm Springs kamery (běžně finančně dostupné nezaměstnaným), leze za svojí nevlastní dcerou a baví se s ní o jejím otci a otčímovi a ona mu všechno říká, ale nepozná ho (zato jsou jí povědomý jeho hodinky) a takhle se to nese v duchu ještě asi 30 minut, než spadne z lanovky do sopky a přeletí slavnostně letka amerických MIGů. Na rozdíl od prvního komentáře u tohoto supr snímku se mi Emma líbí, dcera je taky celkem obstojný řezivo a tak dávám jednu hvězdu za naplnění očekávané zábavy.(20.2.2016)

 • DandaPiper
  odpad!

  Horší než film samotnej je snad už jen vzhled kdysi překrásné Emmanuelle Vaugier, jejíž vzhled mi nyní připomíná nepodařenou verzi zplastikované Rose McGowan a to už je co říct, protože i ta už dnes vypadá dost na pováženou. Její chybějící obočí/neobočí je vyloženě k smíchu. Obsazení takové maškary do hl. role značně vypovídá o kvalitě celého snímku.(10.8.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace