Reklama

Reklama

Gomora - Série 1 (2014) (série)


Nesmrtelní (S01E12)

(epizoda)

Obsahy(1)

Sotva stačil Genny pochovat matku, už se znovu rozhořela smrtící bitva mezi jeho mladými stoupenci a staršími členy rodiny, kteří jsou loajální k jeho otci. Díky lsti donny Immy se Gennymu po její smrti konečně vyjeví celý rozsah Cirovy zrady. Vydává příkaz: Cira je třeba najít a potrestat stůj co stůj. Kartami však může zamíchat ještě jeden hráč, na kterého všichni tak trochu zapomněli... (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Podařilo se! Tvůrci seriálu se nenechali ukolébat dosavadními úspěchy a ve finále první sezóny se pěkně odvázali. Stejně jako u předchozí epizody musím vyzdvihnout dokonalou atmosféru, akci i napětí. Příběh se scénáristům v žádném případě nevymknul z ruky, tempo bylo více než svižné a já se můžu těšit na druhou řadu. ()

Reklama

italka63 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokud hodnotím první řadu seriálu, je to velmi dobré a rozhodně se v dalších dílech bude stupňovat drsnost. Je to těžký někomu fandit, protože když už přivřete jedno oko, tak bum, masakr a musíte zavřít obě. Nejhorší na tom je, že okolo těchhle lokalit jsem jela a teď vypadají ještě hůř, probíhala válka mafie o odpady, kterou musel řešit Berlusconi a EU, tudíž kontejnery byly zapálený a vůbec ten stín nezákonného se tam hmatatelně vznáší. Pár dní po příjezdu se tam vystřílela na ulici mafie, asi osm mrtvých. No, a přesto, je to nádherné město, v kterém žijí I normální Italové. Ale co si budeme pivídat, tihle zmetci tam jsou a jsou tohohle schopní. ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama