Gomora - Série 4 (2019) (série)

Giftiges Land (S04E02)

(epizoda)
Krimi / Drama / Thriller
Itálie / Německo, 2019, 50 min

Po bombovém útoku se všechny neapolské klany shodly na příměří. Koneckonců válka škodí obchodům. Gennaro však získal něco mnohem cennějšího: svobodu a možnost vybudovat nový svět pro svého syna. Podnikání v obřím developerském projektu se s jeho prostředky zdá z počátku snadné, přeci jen má i spoustu kontaktů i zkušeností. Někdejší mafiánský boss chce ovšem tentokrát hrát čistě a staré zvyky člověka jen tak neopouští. (Česká televize)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Na první pohled působila druhá epizoda poklidným dojmem, ale přitom byla přímo nabitá krajně zajímavým dějem. Bavil jsem se ještě více než v případě předchozího dílu, a to i přesto, že došlo na dětskou oslavu (kteroužto přímo nesnáším). Tady to ale byla tak trochu jiná záležitost, takže o plné palbě nemohlo být pochyb. ()

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bál jsem se, že mne to jako gangsterka už nebude moc bavit, ale hle Genny opustil dráhu zločince a snaží se být solidním panem podnikatelem a mne to baví stejně jako když chtěl ovládnout Secondigliano v druhé a třetí řadě. ()

Arkanoid

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Gomorra tak, ako ju poznáme v plnotučnom balení s gradovanou zápletkou, epizódnymi postavami, krutosťou a gýčom, z ktorého mrazí. Hlavnej postave slušný život nevyšiel, no diváka poteší, že je späť vo svojom živle. ()