poster

Rise and Rise of Bitcoin, The

Dokumentární

USA / Panama / Japonsko / Kanada, 2014, 96 min

Režie:

Nicholas Mross

Scénář:

Nicholas Mross

Kamera:

Nicholas Mross

Hudba:

Simon Stevens

Hrají:

Ben Bledsoe

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Fr
  ***

  „BITCOIN MĚNÍ FUNGOVÁNÍ PENĚZ…“ /// Nerdi sobě. Dokument o experimentu, kterej vyšel. Bude to platidlo budoucnosti? To přece nikdo neví, milé děti... Dozvěděl jsem se, co jsem chtěl. Možná tam mohlo bejt míň osobních exhibic. Takže vlastně zbytečně dlouhý. Ale jinak? 2+2 prostě budou vždycky čtyři. S tím problém nemám. Stejně jako s kšeftováním na Silk Road. Říkejte mi Satoshi Nakamoto! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Mám devizový konto, akcie, nemovitosti, tygra, vobčas vopici (a pak draka). Nechybí mi něco? 2.) Začal jsem kreslit bankovky. Mám budoucnost? 3.) Thx za titule „b3da“.(31.1.2016)

 • arajnoha
  *****

  5 hvězd za nekomerčnost, technickou přesnost a dokumentaristiku dělanou podle snů autora.(25.1.2015)

 • Dawar
  *

  Nějak mě tento dokument nechytl, když pominu fakt, že jeho obsah mi přijde dost manipulativní, sám se v podstatě nijak nerozvíjí a nepodává nové informace, divák se tak rychle začne nudit. Párkrát se v něm představí zajímavé témata a otázky, ale ty zůstanou nezodpovězeny a film se vrací k monotónnímu vychvalování, jak bitcoin jednou změní celý svět. Asi se mnou hodně lidí nebude souhlasit, ale já jsem to viděl jako další reklamu na produkt, jehož cena se od reklamy odvíjí.(27.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace