Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

• MikeCool

TV-pořad. Taková Talk-Show rychlokvaška, která vůbec nezapůsobí. Pan moderátor ze sebe dělá něco víc, než je, a to je hodně špatné! | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |(23.5.2016)

• kingik

V téhle limuzíně si komfort neužijete. Ono nastoupit má svá rizika. Otázky totiž českým celebritám servíruje moderátorská nula jménem Míra Hejda. Vydržet ten jeho "sluníčkový" výraz dá opravdu zabrat. Věřím, že kdyby se soutěžilo o největší falešný obličej na obrazovce, tak on s přehledem zvítězí. Nicméně je možné, že si připadá i jako král mezi režiséry "na první dobrou". Splácat čtvrthodinovku o ničem je opravdu dřina. Z rozhovoru si vůbec nic podstatného neodnesete. On tam ani nikdo pořádný do té zatuchliny nevětrané nevleze. Namátkou Ochotská, Rosenberg, Okamura, Šiška a při lepším výběru se tam objeví zajímavý host, ale s jeho popularitou už to není tak slavné. Jinak je to čistá ztráta času na Očku, kde tahle talk-show jen zbytečně zabírá místo. 0%(5.2.2014)

• SOLOM.

Naprosto stejná kvalita jako předchozí „verze“ z roku 2008. Pořád ta stejná nuda, kecy o ničem s našimi celebritami a k tomu Míra Hejda. Co víc si mohl divák přát? Snad jen vzít ovladač a přepnout to na jiný program. Občas se tam ale člověk zasmál – hlavně tedy tuposti aktérů před kamerou…(24.6.2018)

• tuntavala

Zumpa!(20.1.2015)

• lubospoti

Výběr hostů žádná sláva. A na můj vkus až příliš podbízivý moderátor, který klade hodně servilní otázky a tím pádem se vlastně nic zajímavého z rozhovoru divák dozvědět nemůže.(16.3.2014)

• dan4815

Limuzína je fajn do chvíle, než v ní najdete hloupého Míru Hejdu.(23.11.2016)