Shitsuren Chocolatier (TV seriál)

• Japonsko

失恋ショコラティエ

Heartbroken Chocolatier

(neoficiální název)

Romantický

Japonsko, 2014, x54 min

• Zoey90

Tenhle seriál měl všechno, skvělé obsazení, zajímavý nápad, čokoládu a MatsuJuna, ale co z toho vylezlo... Gratuluji Ishihaře za její herecký výkon, protože do teď ji obsazovali pouze do rolí tupých, nadšených hrdinek s velmi pomalým vedením. Opravdu jsem ji v její roli á la hlavní mrcha obdivovala a milovala. Je pravda, že jsem každý týden poctivě čekala na díl, ale poslední díl mě utvrdil v tom, že opravdu není na co čekat. Tento seriál mi dal jedinou věc a to, že jsem přestala kupovat jakékoliv sladkosti a pak si jednou měsíčně udělám radost a jdu si koupit nejluxusnější 3 kostičky čokolády, co v Praze seženu a říkám si, jak by bylo super, kdybych někde našla podobnou té ze seriálu. Takže všechny hvězdičky si vybojovala Ishihara a v podstatě celý seriál táhla.(29.3.2014)

• Zíza

Natahované utrpení. Začátek se mi moc nelíbil, když si to dával s Erenou, tak to bylo asi nejlepší z celého seriálu, no a pak ten zbytek a hlavně konec... nope nope. Nějak jsme si s tímhle seriálem nesedly - a to má MatsuJuna a čokoládu, z čeho nakonec vyšla vítězně čokoláda, nějak se mi tu Džuník nelíbil, ani hraním, ani jeho postavou. Sem tam byla vtipná scéna, ale celkově velké zklamání (a ještě mě to nutilo mlsat čokoládu, kolik jsem asi nabrala při sledování?! :-D). Ani vedlejší postavy nebyly nic extra. Nejlepší mi přišla postava Satóa Rjútaa a to je trošku málo vzhledem k tomu, jak moc se tam (ne)vyskytuje. Největší ztráta času z celé zimní sezóny 2014.(26.3.2014)

Saeko byla na střední škole populární, resp. chodila se všemi nejhezčími kluky a Sota se do ní zamiloval na první pohled. Snažil se jí získat všemi možnými i nemožnými způsoby a nakonec se mu to zázračně povedlo, ale po celé jedné puse a dvou měsících chození byl rozejit. I přestože byl celou dobu podváděn, stejně se rozhodl, že mu to nevadí a Saeko miluje dál. Odjel tedy do Paříže, aby se naučil dělat tu nejlepší čokoládu na světě a po návratu do Japonska si otevřel obchod, kde bude prodávat čokoládu, tu nejlepší, tu která udělá Saeko šťastnou... V příběhu Sota začíná jako člověk bez sebeúcty, který by pro svou Saeko udělal vše, ale časm si uvědomuje, že na to šel špatně, zkouší hrát bad boye a další triky, aby postupně dospěl, prochází útrapami zamilovanosti a přátelství, aby došel do konce, který je na romantickou sérii poněkud netypický, ale na to, jak to v životě chodí možná realističtější. MatsuJun je v pohodě (a už není tak vychrtlý jako v HYDF :3 ), ale je pravda, že příběh táhla spíš roztomilá Satomi Ishihara. Ostatní herci mi celkem dobře sedli, fandila jsem Ereně a Olivier a taťka Koyurugi se mi taky zamlouvali. Soundtrack taky není zahození, jako nejlepší shledávám Last Kiss, který je hraný na piano opravdu kouzelný. Pokud jste někdy trpěli neopětovanou láskou nemůžu než doporučit.(24.5.2015)