Povedený kus naší produkce, Gangster Ka je natočena velmi poutavě, se spádem a prakticky bez hluchých míst, na český film zaujmou už i velmi svižné a technicky promakané úvodní titulky. Dobrý výběr herce pro hlavní roli, který hrál velmi uvěřitelně. Kromě akce a zajímavé dějové linky je film občas odlehčen vtipnými dialogy s nadsázkou. Celkově ale pozitivně hodnotím komplexní znázornění absence svědomí, lidské nenažranosti, touze po moci a manipulace, doporučuji. Krom toho zaujal i soundtrack :-)(7.10.2015)

Filmařsky i režijně určitě nadstandardní, způsob vyprávění je ale hlavně na začátku trochu nešťastně chaotický a chvilku trvá, než se divák zorientuje a také, než dostane Káčko konečně slovo. Film by mohl být o něco více polopatický, protože pro člověka, kdo Krejčířův příběh příliš nesledoval, to není úplně vhodně podané a často se ve filmu trochu nepřehledně skáče a unikají souvislosti. Hynek Čermák ale válí, stejně tak Igor Karkarov... eeeh, tedy Predrag Bjelac.(25.5.2017)

"V tomhle státě je takovej bordel, že nikdo ani netuší, co kdo komu krade." Jméno Krejčíř jsem poprvé zaslechl až při jeho legendárním "odchodu" z vily a od té doby se nestačím divit, kde ten člověk neustále bere drzost a peníze. Díky Káčkovi to už vím, ale nevím, co s tím mám dělat. Já totiž penězi v zásadě pohrdám, ale tady se pohybujeme ve sférách, ve kterých milion už zdaleka nemá svoje kouzlo, charakter člověka se pozná podle typu auta a každý se dá uplatit. Káčko si zasouváním milionů do správných kapes vydláždil cestu k miliardám a já si to s ním užíval. Může za to zejména skvělý Hynek Čermák, který dal Káčkovi to, co ve skutečnosti nemá - lidský rozměr. Nyní doufám v to, že se mé zájmy nikdy nestřetnou s nějakým Káčkovým klonem, že si Káčko v JAR odsedí zbytek života a že druhý díl bude stejně výživný jako tento.(1.3.2016)

Jsem docela rád, že se česká produkce našla v těchhle moderních gangsterských filmech, protože jí to očividně jde a sluší. Po "Příběhu Kmotra" je tohle další výborný zářez se skvělými hereckými výkony, ať už v hlavní roli nebo v roli vedlejší. Tohle jsou filmy, z kterých mrazí, a já pořád nechápu, jak se tomu lidi v kině smáli. To jsou opravdu tak naivní?(17.10.2015)

Přestože jsem se na toto dílo velmi těšil, tak nemůžu říci, že bych dostal vše, co jsem čekal. Hynka Čermáka mám rád a jeho ztvárnění Káčka bylo pěkné, ale jako celek to moc nefunguje. Jelikož nemám pečlivě nastudovanou celou kauzu, tak mi pár věcí uniká a řekl bych, že film na to "s prominutím" kašle. Rozdělení filmu je také taková lehká dojná kráva, proč musím platit dvakrát v kině, abych se dozvěděl závěr jednoho filmu?!? To mi malinko vadilo. Ale i tak ve mě toto české krimi -drama udrželo v pozoru. Pokud bych to měl srovnat například s Příběhem Kmotra, tak ten se mi líbil o něco málo více, ale kdo ví, třeba druhá část Gangsterky mě přesvědčí, že jako celkem to bude fungovat všechno lépe. Uvidíme...(21.9.2015)

• - Natáčelo se také v JAR a v ČR, konkrétně ve vazební věznici Hradec Králové, v obcích Vonoklasy, Nižbor, Mukařov, v hotelech Prague a Expo. (M.B)

• - Spoiler: V jedné scéně, kde leží již zastřelený policista, kterého hraje Zdeněk Žák v kádi, je jasně vidět, jak se mu při dýchání hýbe břicho. (BloodMax)

• - Všechny zahraniční scény byly natočeny na Kanárských ostrovech. (zbyshek)