Gangster Ka překonala má očekávání... Chvílemi se mi dokonce vybavoval seriál Narcos, Čermák hrál svou postavu podobně, jako jeho brazilský kolega postavu drogového krále Escobara... Jen škoda, že je český herecký rybník tak malý a tak se v podobných filmech objevují stále ta stejná jména (viz. Lexa Willis Pyško)(26.2.2017)

Povedený kus naší produkce, Gangster Ka je natočena velmi poutavě, se spádem a prakticky bez hluchých míst, na český film zaujmou už i velmi svižné a technicky promakané úvodní titulky. Dobrý výběr herce pro hlavní roli, který hrál velmi uvěřitelně. Kromě akce a zajímavé dějové linky je film občas odlehčen vtipnými dialogy s nadsázkou. Celkově ale pozitivně hodnotím komplexní znázornění absence svědomí, lidské nenažranosti, touze po moci a manipulace, doporučuji. Krom toho zaujal i soundtrack :-)(7.10.2015)

• xxmartinxx

Není to trapné ani vtipné, ale absolutní bezradnost, jak natočit smysluplný angažovaný žánrový film, z toho bohužel kouká na všechny strany. Berličkový voiceover, polopatičnost, strnulost, zcela bez emocionální úrovně a plnohodnotného příběhu. Ten film chce něco říct tak moc, že se vzdává toho být filmem.(10.9.2015)

Nečakane dobré to bolo. Bol dej, spád, fascinovala ma drzosť K. V hlavne úlohe mi herec moc nesedel. Páčil sa mi Filip Čapka. Pobavil ma bulvár: Následně ( pri odsúdení v JAR 2013) "Následně si Krejčíř vyslechl kritiku kvůli tomu, že údajně vlastní nejméně šest cestovních pasů na různá jména a parkovací Pobavil ma bulvár: Následně si Krejčíř vyslechl kritiku kvůli tomu, že údajně vlastní nejméně šest cestovních pasů na různá jména a parkovací kartu na další jméno. Krejčíř v této souvislosti argumentoval, že v Česku a na Seychelách je legální změnit si jméno. Jediný falešný pas byl prý ten, který použil při svém útěku z ČR." Rozkošné, ta ne?(27.2.2017)

Čermák a Bjelac hrajú dobre, ale práca s vedľajšími postavy zaváňaju lacinosťou českých TV seriálov. Rejžovi chýba zmysel pre detaily. Na druhú stranu, rytmiku servírovania informácií zvláda dobre a koho príbeh gangsterského hovada zaujíma, ten sa nudiť určite nebude. Na české pomery slušný inštrumentálny soundtrack.(22.9.2015)

• - Příjmení hlavní postavy Kraviec (Hynek Čermák), vybral režisér Jan Pachl podle vlastních slov proto, že jméno je odvozené od místa původu Radovana Krejčíře (Těšínsko), kde jsou zpolštěná jména poměrně častá. (zbyshek)

• - Ve scéně, kdy Kraviec (Hynek Čermák) mluví přes počítač k premiérovi, je vidět, že premiér používá na svém notebooku Windows 10. Téměř deset let před jeho uvedením na trh. (Sealteam6)

• - Před scénou, kdy vtrhnou policisté do domu Radima Kraviece (Hynek Čermák), projede kolem domu Predrag Bjelac v automobilu BMW třídy 5. V poslední scéně, kde je záběr, jak Radim Kraviec nastupuje do auta, je naráz autem BMW třídy 4 GranCoupé. Tato třída má na rozdíl od třídy 5 bezrámová okna. (jokis)