Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfoxovox1
  *****

  Povedený kus naší produkce, Gangster Ka je natočena velmi poutavě, se spádem a prakticky bez hluchých míst, na český film zaujmou už i velmi svižné a technicky promakané úvodní titulky. Dobrý výběr herce pro hlavní roli, který hrál velmi uvěřitelně. Kromě akce a zajímavé dějové linky je film občas odlehčen vtipnými dialogy s nadsázkou. Celkově ale pozitivně hodnotím komplexní znázornění absence svědomí, lidské nenažranosti, touze po moci a manipulace, doporučuji. Krom toho zaujal i soundtrack :-)(7.10.2015)

 • JohnCZ
  ***

  Filmařsky i režijně určitě nadstandardní, způsob vyprávění je ale hlavně na začátku trochu nešťastně chaotický a chvilku trvá, než se divák zorientuje a také, než dostane Káčko konečně slovo. Film by mohl být o něco více polopatický, protože pro člověka, kdo Krejčířův příběh příliš nesledoval, to není úplně vhodně podané a často se ve filmu trochu nepřehledně skáče a unikají souvislosti. Hynek Čermák ale válí, stejně tak Igor Karkarov... eeeh, tedy Predrag Bjelac.(25.5.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "V tomhle státě je takovej bordel, že nikdo ani netuší, co kdo komu krade." Jméno Krejčíř jsem poprvé zaslechl až při jeho legendárním "odchodu" z vily a od té doby se nestačím divit, kde ten člověk neustále bere drzost a peníze. Díky Káčkovi to už vím, ale nevím, co s tím mám dělat. Já totiž penězi v zásadě pohrdám, ale tady se pohybujeme ve sférách, ve kterých milion už zdaleka nemá svoje kouzlo, charakter člověka se pozná podle typu auta a každý se dá uplatit. Káčko si zasouváním milionů do správných kapes vydláždil cestu k miliardám a já si to s ním užíval. Může za to zejména skvělý Hynek Čermák, který dal Káčkovi to, co ve skutečnosti nemá - lidský rozměr. Nyní doufám v to, že se mé zájmy nikdy nestřetnou s nějakým Káčkovým klonem, že si Káčko v JAR odsedí zbytek života a že druhý díl bude stejně výživný jako tento.(1.3.2016)

 • kaylin
  ****

  Jsem docela rád, že se česká produkce našla v těchhle moderních gangsterských filmech, protože jí to očividně jde a sluší. Po "Příběhu Kmotra" je tohle další výborný zářez se skvělými hereckými výkony, ať už v hlavní roli nebo v roli vedlejší. Tohle jsou filmy, z kterých mrazí, a já pořád nechápu, jak se tomu lidi v kině smáli. To jsou opravdu tak naivní?(17.10.2015)

 • JJ.Gibson
  ***

  Přestože jsem se na toto dílo velmi těšil, tak nemůžu říci, že bych dostal vše, co jsem čekal. Hynka Čermáka mám rád a jeho ztvárnění Káčka bylo pěkné, ale jako celek to moc nefunguje. Jelikož nemám pečlivě nastudovanou celou kauzu, tak mi pár věcí uniká a řekl bych, že film na to "s prominutím" kašle. Rozdělení filmu je také taková lehká dojná kráva, proč musím platit dvakrát v kině, abych se dozvěděl závěr jednoho filmu?!? To mi malinko vadilo. Ale i tak ve mě toto české krimi -drama udrželo v pozoru. Pokud bych to měl srovnat například s Příběhem Kmotra, tak ten se mi líbil o něco málo více, ale kdo ví, třeba druhá část Gangsterky mě přesvědčí, že jako celkem to bude fungovat všechno lépe. Uvidíme...(21.9.2015)

 • - Natáčelo se také v JAR a v ČR, konkrétně ve vazební věznici Hradec Králové, v obcích Vonoklasy, Nižbor, Mukařov, v hotelech Prague a Expo. (M.B)

 • - Spoiler: V jedné scéně, kde leží již zastřelený policista, kterého hraje Zdeněk Žák v kádi, je jasně vidět, jak se mu při dýchání hýbe břicho. (BloodMax)

 • - Všechny zahraniční scény byly natočeny na Kanárských ostrovech. (zbyshek)