Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi
  ***

  Nemám najmenší problém dať tomuto filmu tri hviezdičky. Nie je na ňom nič svetoborného, ale oceňujem, že sa ani viditeľne nesnaží byť svetovým. Je zručne nakrútený, väčšina hercov, na čele s Hynkom Čermákom a Predragom Bjelacom, dobre a uveriteľne stvárňuje postavy a príbeh má svoj spád. Neprekážalo mi, že som nedokázal spájať postavy filmu s ich predlohami v českej realite. Vnímal som film ako príbeh a nie ako hraný dokument. Viac mi prekážala nevyvážená pozornosťi, ktorú tvorcovia vo filme venovali jednotlivým postavám a epizódam.(26.2.2017)

 • Tosim
  ****

  Dobrá práce, jak se celkem dalo od Jana Pachla očekávat, nevím, jak moc ve finálním snímku zbylo z Jaroslava Kmenty,. ale režisér a scénárista v jedné osobě se vyhýbá zbytečnému "klímovskému" patosu, film vede lehkou, leč jistou rukou, netlačí na efektní "renčovskou" pilu, takže když si řeknete, že natočil český gangsterský film, nepůsobí to vůbec pejorativně. A teď si ještě vezměte, co třeba Jaromír Hanzlík vyjádří pár větami a troškou mimiky! Postava Káčka vývoj má, o tom, žádná, jen se myslím úplně nechytá divák, co tyhle kauzy nesleduje víc a ještě méně ten (jako třeba já), jemuž už téměř nic neříkají různé ekonomické vazby a tak. 70%.(15.9.2015)

 • Lukrecie
  ***

  " V týhle zemi je takový bordel, že nikdo neví, kdo komu co krade." Čekala jsem mnohem víc, nějak se mi to nezdálo herecky (Hynek Čermák i Vlastina Svátková ano) a zpracováním uvěřitelné. Vadilo mi, že se měnila postava vypravěče "průvodce" filmu. S touto tématikou mě mnohem více zaujal Příběh kmotra.(16.11.2015)

 • Fretakata
  ****

  Nečakane dobré to bolo. Bol dej, spád, fascinovala ma drzosť K. V hlavne úlohe mi herec moc nesedel. Páčil sa mi Filip Čapka. Pobavil ma bulvár: Následně ( pri odsúdení v JAR 2013) "Následně si Krejčíř vyslechl kritiku kvůli tomu, že údajně vlastní nejméně šest cestovních pasů na různá jména a parkovací Pobavil ma bulvár: Následně si Krejčíř vyslechl kritiku kvůli tomu, že údajně vlastní nejméně šest cestovních pasů na různá jména a parkovací kartu na další jméno. Krejčíř v této souvislosti argumentoval, že v Česku a na Seychelách je legální změnit si jméno. Jediný falešný pas byl prý ten, který použil při svém útěku z ČR." Rozkošné, ta ne?(27.2.2017)

 • TheDon
  ***

  V popisku filmu mi chybí ´životopisný ´, protože se jede naprosto přesně a striktně podle opravdových událostí. Invence režíséra naprosto chybí a v některých momentech by byla docela potřeba. Jedinej, kdo mě přesvědčoval celej film je Predrag. Zbytek seriálovejch herců se moc nesnažil a v mých očích celý to herecký obsazení zbytečně degraduje celej film na úroveň televizní inscenace. Čekal jsem víc, čekal jsem hutnější atmosféru a když už mluvím o té invenci, stejnej barák, kterej tam byl v pár záběrech už si zahrál v Boleru (2004). Pro mě koukatelný, ale bohužel ničím nevyčnívající. 60% P.s.: Radovan je stejně bedna a ještě si i pamatuju, když mi odpověděl na mail.(31.1.2016)

 • - Roli Jana Révaie měl ztvárnit Pavel Řezníček, ale po přečtení scénáře se domluvil s režisérem Pachlem, že se na ni necítí. (ForGump)

 • - Zbraně použité ve filmu byly Vzor 58, Scorpion vz. 61, brokovnice Remington 870 a samopal MP 5. (K98)

 • - Aby bylo dosaženo autenticity, filmaři úzce spolupracovali s policejními vyšetřovateli. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace