Guns N' Roses - You Could Be Mine (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1991, 6 min

Jeden s najlepších videoklipov k filmu čo som kedy videl. Závere je luxusný ako celá skladba You Could Be Mine a navyše vo videoklipe vidieť výrobu Terminatora, ktorú nevidíme ani vo filme !!! 100% - https://www.youtube.com/watch?v=fLGAR4xxwTA(3.8.2016)

Terminator + Guns N' Roses = You Could Be Mine. Legendární sci-fi snímek, který se právem zařadil mezi kult žánru, stvořený z mysli Jamese Camerona, ve spojení s rockovými giganty, přináší ten nejtěžší kalibr na poli hudebních videoklipů:)(15.11.2015)

Čo sa týka videoklipov k Hollywoodskym blockbusterom, ide o lahôdku v ktorej v tú dobu Arnold potvrdil status najväčšej filmovej hviezdy a Zbraňáci zase to, že na prelome 80. a 90. rokov nebolo lepšej hard rockovej kapely na planéte.(4.4.2017)

Možná nejlepší videoklip od "Gánů" - Bohů tehdejší rockové scény - a zcela určitě song, který nasměroval můj hudební vkus. Nic to ale nemění na tom, že videoklipy snad od všech možných interpretů tu (podle mě) nemají co dělat, zbytečně tu zasírají místo. V opačném případě se už budeme nacházet na serveru ČSFHD, že jo...(16.8.2014)

Pieseň "You Could Be Mine" pochádza z repertoáru americkej hard rockovej hudobnej skupiny Gun´n´Roses. V roku 1991 vyšla táto skladba na ich štúdiovom albume "Use Your Illusion II". Zároveň je i súčasťou soundtracku ku kultovému sci-fi snímku režiséra Jamesa Camerona "Terminátor 2". Tým pádom sa z toho stal celosvetový hit. Vo video klipe ku tomuto songu účinkuje aj herec Arnold Schwarzenegger. Samozrejme, že sa tam predviedol v úlohe Terminatora. ****(4.2.2016)

• - Před dokončením klipu skupinu opustil Izzy Stradlin. Když na konci členové kapely opouští klub a jsou následně skenováni T-800, už mezi nimi není. (Fenk)