Rampage 2

Scénografie:

Caitlin Byrnes

Kostýmy:

Claudia Da Ponte

Zdaleka ne tak dobrý jako jednička, ale pořád slušný.. Kecy se daly poslouchat a spousta toho co Brendn vykládal je pravda... Přesto se režisér neodvážil pojmenovat skutečného zločince - internacionálního žida - který za vším tím svinstvem, jež náš hlavní hrdina chce vymýtit, stojí. No jo, však židovi patří i Hollyjewed že jo, takže není se čemu divit...(16.9.2017)

• Corpsegrinder

Co by asi každej rád věděl je zda je druhej díl ještě kvalitnější a větší masakr než jednička. Odopověď zní NE. Z celý hodiny a půl se něco přes hodinu film drží na jednom místě s rukojmíma a vypadá to spíš jak dvojka Vyjednavače. Zápletka je víceméně stejná jako v jedničce a je tu mnohem víc omáčky takže celý to VLÁDA JE ŠPATNÁ A MY S TIM MUSÍME NĚCO UDĚLAT už hraničí s komedií. Do toho si přidejte neherce Munra v jedný z větších rolí a naprosto mimózní cameo Uwe Bolla. Jednička se ještě zdála tak trochu reálná, viděl jsem jí asi třikrát a mám jí rád ale tohle už je takovej ten wannabe Hollywood s míň videoherním stylem. Do průměru to táhne z průseru hlavně Fletcher kterej to hraje naprosto suprově a Boll ho může považovat jako neprůstřelný eso v rukávu protože kamkoliv ho nasadí tam hraje naprosto zabijácky (doslova). Tohle si už nikdy nedám a i u Assault on Wall Street jsem se bavil víc, na odpad to ale zdaleka neni a to ani v rámci Bollovo tvorby kde se najde mnohem víc sračkoidnějších kravin. Jestli přijde třetí díl doporučuju nezdržovat se v druhořadým skladišti maskovaným jako televizní studio ale jít vystřílet zase menší město.(15.8.2014)

• rollman1

nehorázná volovinka, která na kvality prvního nedosahuje ani zdaleka. Jednička byla akční, krvavá a měla něco do sebe. Pokračování je nudné, ukecané a strašně otravné. Jediným plusem je hlavní představitel mluvící o dementním systému, který se musí zničit. Pokud bude trojka, doufám že to bude masakr, jinak Uweho vlastnoručně oholím.(28.9.2014)

• Phorbo

Až na ten poslední kousek s děckem a zbraní to není špatný. Sice je to jednička jako přes kopírák, ale na takových filmech mě to ani nevadí. Vlastně s myšlenkami hlavního hrdiny sympatizuji (ale nikdo mě neudejte, sakra práce!). Ne, že bych se hned zítra rozešel do ulic a šel střílet každýho, kdo mi přijde do rány... to ne. Ale chápu myšlenku zvráceného světa bohatých v kontra se světem chudých... S tím žádný normální člověk nemůže souhlasit... Konec je s jasným výhledem třetího dílu, takže se Uwe ukaž, co v tobě je.(17.12.2014)

Cynický, zlomyslný a pořádně hustý. Boll je neuvěřitelnej borec a ačkoliv tenhle film možná mudruje až příliš, pořád je to parádní černá komedie, u který se člověk od srdce zasměje. Navíc Brendan Fletcher je naprosto famózní herec a jeho image arogantní zmrda funguje dokonale. Už se nemůžu dočkat trojky.(18.2.2015)