Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi
  ***

  Voľné pokračovanie Gangstra KA si dokázalo udržať úroveň prvej časti. Ukázalo nielen odlišnosti sveta zločinu v Česku a v exotickej cudzine, ale aj neskutočnú adaptibilitu Káčka. I keď mu celý život išla karta, v cudzine sa jeho kartové impérium začína rúcať a jeho metódy vabankovatia. A tak za jeho poslednú frajerinu považujem voľnú prechádzku v daždi pakistanských guliek. Minulosť ho dohnala a na priebeh svojho života bude mať stále menší vplyv(7.3.2017)

 • JohnCZ
  ****

  Jestli jsem u jedničky řekl, že je po filmařské stránce nadprůměrná, tak je druhý díl v tomto ohledu špičkou českého filmu. Vesměs je to úplně v pohodě srovnatelné se zahraniční produkcí. Můžou za to asi částečně i exotické lokace a trocha, byť lámané, angličtiny. Zakomponování několika absurdně vtipných momentů a hlášek musím vyloženě pochválit, byť se to asi úplně neslučuje s poměrně realistickým pojetím prvního dílu. Bohužel pořád tam jsou vidět rezervy, některé scény nejsou režijně úplně zvládnuté a filmu ubližuje především neúderný závěr, díky kterému celý film tak trochu vyšumí do ztracena.(26.5.2017)

 • Chrustyn
  ***

  První díl mi nějak utekl, ale pokud bude mít podobné kvality jako tento, rád se na něj podívám. Nic extra, ale v rámci české produkce jasný nadprůměr, který si sice bere skutečné pozadí příběhu a osudy postav po svém, ale docela baví. Spíše než film podle skutečných událostí, to chce brát pouze jako zábavnou gangsterku.(28.9.2016)

 • ivishka
  ***

  Smutně se dokola opakující zápletky akorát s jediným rozdílem - v místě natáčení. Těžko říct, jestli se dá uvěřit něčemu tak zapeklitému, jako je Kraviec a jeho levárny. Říkala jsem si, že je to celkem zajímavé téma a určitě si v tomto filmu přijdu na své - ale spíše jsem se ocitla v kině se spoustou dalších párů, z kterých žena udělala kompromis a i když by raději šla na tu romantickou komedii, tak ji partner vytáhl na tohle. Jediné co mě nějak zaujalo byla verva s kterou Kraviec dokázal zpeněžit naprosto jednoduchý nápad (viz toaletní papír). Tato část komentáře může obsahovat lehké stopy po SPOILERech --> Docela mě ovšem znechutila zápletka, ve které Káčko si i před zraky své manželky užíval s "milenkami"... Přesně takové tipy chlapů nenávidím - i když si uvědomuji, že k těmto znuděným bohatým gangsterům to asi patří mě to tam nějak nesedělo...(30.11.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Položil jsem vládu, ty vole." Tak v tom Kraviec předčil Krejčíře a já jsem se trošku ztratil v tom, co je inspirováno skutečností a co je pouhá fikce. Nicméně mne bavila Káčkova brilantní angličtina ("This hajzlpapír not good."), jeho salónní etiketa ("Jsem půl roku v kriminále, chci mrdat.") i pobíhání v žabkách uprostřed střelby. Co bylo slabé, tak to byl policista Lánský, který se tvářil, že šéfuje policejním složkám v ČR, na Seychelách i v JARu a přitom měl image otravného mravence. Taky Káčko postupně ztratil v kokainu dost ze své zábavnosti, což v součtu kladů a záporů znamená, že první díl mne bavil o dost víc.(14.4.2016)

 • - Spoiler: Když stojí Káčko (Hynek Čermák) s kumpány nad hrobem německého obchodníka v buši v JAR a míří pistolí na Dagana (Predrag Bjelac), je v odraze jeho slunečních brýlí zřetelně vidět odraz mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

 • - Děj se odehrává na Seychelách, kde se jezdí po silnicích vlevo. Ve filmu vidíme pravý opak. Ve skutečnosti se točilo na Kanárských ostrovech. (db78)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace