Reklama

Reklama

První Píseň

  • USA Song One
Trailer 2

Mladá žena naváže vztah s nejoblíbenějším hudebníkem svého nemocného bratra. (Filmbox)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (26)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Romantika, která je laděná jako dramatický příběh, kdy bratr Anne Hathaway, tedy samozřejmě ten filmový, je v kómatu, a ona si začíná uvědomovat, jak její život nikam nevede. A pak díky bratrovi v kómatu pozná svou osudovou lásku, a to všechno v neskutečně pomalém tempu, realistickém herectví a celkové nudě. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Asi som mal od tohto filmu príliš vysoké očakávania, a veľmi hlboko padli. Nebudem tu ani dlho rozpisovať, lebo najlepšie to človek vystihne ak povie, že je to nudné a nič sa dokopy počas celého filmu neudeje. A jediné na čo sa film sústredí je romanca medzi Franny a Jamesom, ktorá vôbec nie je zaujímavá. A všetko ostatné je akýmsi komparzom nudného príbehu, ktorý sa nikam celý čas neposúva a trvá dlhšie, než by človek chcel. Veľké sklamanie. ()

Reklama

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Někdy vám do života někdo přijde a zůstane do konce. No a jindy jen přijde a... Na Song One mi bohužel dost zásadně vadí jeho melancholická nota a la "jsem tvoje ségra, byla jsem naštvaná, tak jsem se nemrkla na tvoje videa a teď mě to mrzí" bůůů. Proč??! Proč není Anne trochu normální obyčejná holka/ségra/antropoložka/ženská/milenka. Takhle je taková rozpliznutá a její chování mi přijde trochu nelogický. Napřed obětuje výzkum a pak to všechno zase popře? No v každym případě bych svýho bráchu upozornila na to, že je dobře, že teď už umí anglicky, protože dát dohromady Spice girls bude jednou makačka :-) ()

castor 

všechny recenze uživatele

John Carney, který je širokému diváctvu známý především díky úspěšnému snímku Once, se nedávno znovu ukázal na scéně příjemnou hudební romancí Love song. Příběh talentované písničkářky a vyhořelého hudebního agenta představil hlasové kvality Keiry Knightley. Odehrával se také v New Yorku a také nebyl nijak originální ani objevný. Anne Hathaway své hlasové přednosti prodala v úspěšných Bídnících, teď něco málo také zabrouká, hlavně ale přichází s rolí antropoložky, která kdesi v Maroku studuje nomádské kmeny a kterou zastihne zpráva o vážné nehodě bráchy-muzikanta. Oba snímky tahaly nahoru právě hlavní hvězdy. Zatímco Knightley do nadprůměru, Hathaway bohužel jen do průměrných čísel. Právě ona (a poměrně atmosférické chození po nočních vystoupeních) jsou tím hlavním, proč se nechat zlákat. Příběhově je to totiž nesmírně ploché (bratr, se kterým měsíce nemluvila, je v kómatu, zatímco ona se zamiluje do jeho oblíbeného muzikanta, do toho občas něco plácne její matka, nikam však příběh neposune), indie opar není nijak působivý a režisérka a scénáristka Kate Barker-Froyland ještě musí nasbírat nemálo zkušeností. Když se na to však podíváme trochu smířlivější optikou (těch současných 49% je skutečně hodně málo), výsledek místy navozuje příjemné pocity, je vizuálně působivý, hudební doprovod si své posluchače také najde a – ano, má Anne!! ()

Khalesi 

všechny recenze uživatele

Tu je zase raz režisér, ktorý nevie čo si počať s kvalitnými hercami. Námet tiež nebol najhorší i keď nie práve jeden z najoriginálnejších, ale obsadenie by to s prehľadom vyvážilo. Pýtam sa teda, prečo to bola taká nuda? Nie so filmový fanúšik, ktorý za každú cenu musí mať akčné scény, alebo citové výlevy. Drámy milujem, len táto ma vážne nedokázala nijako dostať. Nehľadiac na to, že hudby bolo zbytočne moc a takej, že som skoro fyzicky trpela. No, pre mňa nižší priemer. ()

Galerie (50)

Zajímavosti (3)

  • Konkurzom na rolu Jamesa Forestera prešiel aj Scott Avett. (Hudakfilms)
  • Film sa natáčal na kamery typu Arri Alexa a Leica Summilux-C Prime Lenses. (Hudakfilms)

Reklama

Reklama