Younger (TV seriál)

Komedie

USA, 2015 - 2017, 17 h 36 min (Minutáž: 36x22 min)

Předloha:

Pamel Redmond Satran (kniha)

Darren Star

John Thomas

Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor, Tessa Albertson, Dan Amboyer, Geneva Carr, Megan Byrne, Olivia Oguma, Tim Bohn, Nico Tortorella, Jane Krakowski, Thorbjørn Harr, Aly Mang, Viveca Paulin, Heidi Armbruster, Nadia Dajani, Frank Wood, Johnathan Fernandez, John Patrick Hayden, Chris Tardio, Charlie Romanelli, Grant Shaud, Bobby Flay, Ashleigh Murray, Steven Hauck, Vandit Bhatt, Molly Bernard, Halley Feiffer, Paul Fitzgerald, Peter Hermann, Renée Goldsberry, Polly Lee, Janelle Velasquez, Ana Gasteyer, Kathy Najimy, Josh Pais, Leo Minaya, Allison Paige, Martha Plimpton, Flula Borg, Michael Urie, Jennifer Weiner, David Wain, Laura Poe, Camryn Manheim, Richard Bekins, Matthew Morrison, Ice-T, Richard Masur, Marko Caka, Carly Brooke, Dolly Wells, Kathie Lee Gifford, Hoda Kotb, Ben Rappaport, Krysta Rodriguez, India de Beaufort, Sally Pressman, Quinn Franzen, Marcus Choi, Ethan Phillips, Mather Zickel, Susan Blackwell, Christina Kirk, Kristin Chenoweth, Anthony Ramos, Anna Suzuki, Ashley Springer, Will Cooper, Wally Dunn, Meredith Hagner, Aasif Mandvi, Laura Jordan, Charles Michael Davis, Lois Smith, Victor Webster, Margaret Colin, Michelle Hurd, Jennifer Westfeldt, Norm Lewis, Sean Kleier, Marquis Rodriguez

Zkusil jsem osm dílů, ale bohužel nejsem cílová skupina pro tento typ seriálu. Ze začátku je to sice docela příjemné a vtipné, ale později vtipu ubude a začne z toho býti spíše vztahová záležitost. Osobně mám romantiku rád, ale tady je to přece jen více zaměřené pro ženy. Suttor Foster skvělá, ale opravdu jí těch 26 někdo věří?(15.9.2015)

1. série: Neuvěřitelná feel-good záležitost, jež z charismatu a talentu Sutton Foster ždíme absolutní maximum. Ovšem to je tak ve výsledku vše. Chybí větší tah na branku, odvaha tvůrců (,až příliš se drží při zdi, přičemž látka nabízí spoustu originálních nápadů) a v neposlední řadě větší napětí ve finále série. Velké pochyby k návratu druhé řady - nenadchne, ale ani neurazí.70%(27.4.2015)

• ChArLeNe

Určite je fajn, že vytvorili seriál určený pre vekovú kategóriu, ktorá je dosť zanedbávaná, ale prepchali ho toľkými iritujúcimi klišé, že nemôžem dať dobré hodnotenie. V niektorých prípadov som schopná odpustiť klišé, no tento seriál ma natoľko nezaujal, aj napriek sympatickému obsadeniu, dobrému comebacku Hillary Duff, a wow Debi Mazar tá rola sekne a vyzerá skvelo.(26.4.2015)

PILOT za lepší tři. Younger pochopitelně není zcela bez chyb a pár rušivých scénáristických děr se tu najde. Třeba scéna s nevěrohodným životopisem nebo občas až přehaná nevědomost hlavní hrdinky aka hledání "jak si založit Twitter" na Googlu. Něco málo možná seriálu neuvěříte, bavit byste se ale měli po celou jeho dobu. Není to totiž hloupé, ale laškovně chytré. A hlavně osvěžující, protože se po dlouhé době nejedná o prachsprostý sitcomový odpad. Konečně je opět na divákovi, kdy se bude smát - ne na laugh tracku. TV Land servíruje dostatečně inteligentní porci oddychové zábavy. Berte, nenechte být!(11.4.2015)

Sutton Foster chce být prostě Mladší. A taky se jí to povede. Velmi příjemně. Younger je příjemný, komediální, romantický, seriál. Docela mě tam baví šéfka Sutton, která svou roli neustále nakvašené, nepříjemné a egoistické mrchy brilantně hraje. Postupně, co se za těch 12 dílů se seriálem sžíváte, tím více chcete jít dál a dál. Má to super scénář, je to cool. Je to dvacetiminutovka. A u nás to asi nikdy nenadabují. Ale co, titulky stačí. Nico Tortorella mě tam taky dost baví. Příjemný, pro ženy okouzlující, začínající herec. Prostě Younger je super, doufám, že připravovaná druhá série, bude stejně vydařená. Younger je prostě kvalitka. 22. 10. 2015(22.10.2015)