Younger (TV seriál)

Komedie

USA, 2015 - 2017, 17 h 36 min (Minutáž: 36x22 min)

PILOT za lepší tři. Younger pochopitelně není zcela bez chyb a pár rušivých scénáristických děr se tu najde. Třeba scéna s nevěrohodným životopisem nebo občas až přehaná nevědomost hlavní hrdinky aka hledání "jak si založit Twitter" na Googlu. Něco málo možná seriálu neuvěříte, bavit byste se ale měli po celou jeho dobu. Není to totiž hloupé, ale laškovně chytré. A hlavně osvěžující, protože se po dlouhé době nejedná o prachsprostý sitcomový odpad. Konečně je opět na divákovi, kdy se bude smát - ne na laugh tracku. TV Land servíruje dostatečně inteligentní porci oddychové zábavy. Berte, nenechte být!(11.4.2015)

Hlavna myslienka serialu je vcelku napadita, ale tak nejako sa toho stihne v pilotnom diely udiat viac a potom sa to uz len vlecie na jednej vlne. Pozeratelne, ale nie do takej miery, aby som si dychtivo pustala dalsi diel. Kazdopadne 40-nicka, ktora vyzera na 26 je silny nezmysel, napriek tomu, ze herecke by som pri dobrej voli tipla o 6 az 7 rokov menej. Ani tie hipsterske oversized oblecky jej nepomahaju, jednoducho nikto by jej na to nenaletel.(10.7.2015)

Sutton Foster chce být prostě Mladší. A taky se jí to povede. Velmi příjemně. Younger je příjemný, komediální, romantický, seriál. Docela mě tam baví šéfka Sutton, která svou roli neustále nakvašené, nepříjemné a egoistické mrchy brilantně hraje. Postupně, co se za těch 12 dílů se seriálem sžíváte, tím více chcete jít dál a dál. Má to super scénář, je to cool. Je to dvacetiminutovka. A u nás to asi nikdy nenadabují. Ale co, titulky stačí. Nico Tortorella mě tam taky dost baví. Příjemný, pro ženy okouzlující, začínající herec. Prostě Younger je super, doufám, že připravovaná druhá série, bude stejně vydařená. Younger je prostě kvalitka. 22. 10. 2015(22.10.2015)

Younger dokonale vystihl slayerrrr, a pod jeho komentář mi nezbývá, než se podepsat. Seriál balancuje přesně na hraně mezi pohodovou zábavou a nevkusem, ať už jde o humor, společenské postřehy nebo samozřejmě ryze ženské pojetí. Všechno pak stojí a padá na sympatiích k ústředním postavám. Sutton Foster jsem si jako alternativu k Lauren Graham oblíbil už v Bunheads, s ostatními postavami už to tak slavné sice není, ale žádná vyloženě neurazí.(3.7.2015)

První série mně překvapila, protože jsem absolutně nečekal, že podobný babinec bude bavit někoho mimo cílovou skupinu plnou estrogenu. Hodnocení 1. série 4**** Proto jsem se těšil na druhou a... a ta zcela naplňuje moje původní pesimistická očekávání. Snad příští série ubere pištění a drama a vrátí více vtipu a odstupu. Ale nevěřím tomu, protože předpokládám, že takhle to má větší zásah na divačky. 2.série 2** (Hodnoceno po 11 z 12 dílů druhé sezóny)(22.3.2016)