Čtyřicetiletou Lizu Millerovou nedávno opustil manžel a zanechal jí dům se čtyřmi hypotékami. Její dcera Caitlin je na studentské stáži v Indii a Lize je jasné, že bude muset začít rychle vydělávat. Kdysi pracovala v nakladatelství jako redaktorka, jenže od té doby uplynulo 15 let. Liza si sice připadá zkušenější a schopnější než tenkrát, u pohovoru je tato pauza kamenem úrazu. Její přítelkyně Maggie ji přesvědčuje, že se může klidně vydávat za mnohem mladší. Potvrdí to i setkání v baru s tatérem Joshem, který po ní vyjede. Je mu 26 a Lizu pokládá za svou vrstevnici. S pomocí kosmetiky a změnou šatníku Liza hravě docílí mnohem mladšího vzezření a obratem ruky získá místo v nakladatelství Empirical Press jako asistentka vedoucí oddělení marketingu. Zjišťuje ale, že nestačí jen vypadat mladě, je třeba také tak myslet. (TV Nova)

Bozvav

Byť Sutton vypadá fakt skvěle (jsme vícméně vrstevnice, takže v duchu i myslím mrcha jedna), tak to, že by se mohla dlouhodobě v běžném životě vydávat za dvacítku (dobře 26) je dost neuvěřitelné. ne k vůli zevnějšku, ale jisté zralosti a jednoznačně k vůli životnímu postoji. To, co si necháte líbit v 25, v 45 už ne. Každopádně námět je to neotřelý, rozjezd ujde, tak uvidíme, kam se to posune. Každopádně se nabízí otázka, kdy je sakra ten správný věk? Ve třiadvaceti nemáte praxi, ve třiceti je nabíledni mateřská (takže opět nežádouci) a po čtyřicítce jste stará, no a po padesátce se nejspíše můžete rovnou zastřelit, alespoň co se nové pracovní kariéry týče. ()