poster

Extant (TV seriál)

 • USA

  Extant

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2014, 26x42 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Žádná sláva. Trikově to nemá na Defying Gravity, herecky taky ne, a vztahy jsou tady tak rodinné, až to ubíjí celou sci-fi linku a jakékoliv zajímavé vyjádření/zvrat/námět/myšlenku. Do toho ta mixnutá linie s konspirací, a ještě navíc roboti jako lidé... V podstatě nic objevného a zajímavého, co už bychom neviděli, neslyšeli v jiných filmech a seriálech. Dokonce to postrádá i napětí, atmosféru, nedrží to celé pohromadě, je to takové rozsekané, jak se skáče z tématu na téma. A když začnou nabývat vrch ty rodinné linie a rozhovory, je to peklo.(21.10.2014)

 • johnny2005
  **

  Prvních pět epizod je taková lepší Artificial Intelligence, pak to začne být nuda k uzoufání, která jen odhalí, že Halle Berry se ani deset let po obdržení Oscara nenaučila hrát.(8.9.2014)

 • MoiJe
  **

  Do asi s01e04. // Pilot: Trochu creepy, kazdopadne na pozretie dalsej casti zaujali rozhodne.(11.7.2014)

 • jasiska
  ****

  Po pilote som creeped out, ale aj namotaná. Som zvedavá, čo sa z toho vykľuje...(20.7.2014)

 • M.i.k.e
  ***

  první díl tak napůl.Scény z vesmíru mají opravdu velmi dobrou hutnou atmosféru,ale ve scénách na Zemi to zatím trošku drhne.Dám šanci ještě jednomu dílu a uvidíme kudy se bude ubírat...60%...po 5 dílech je z Extantu slušná sci-fi jednohubka,které nechybí atmosféra i přesto,že není zrovna originální a míchá v sobě prvky s Já,Robot,A.I. umělé inteligence,Sunshine a kdo ví z čeho ještě.Hvězda nahoru...80%...po 11 díle : pomalu ale jistě se ze slibného nápadu stává standardní zbytečně natahovaný prefabrikát.10 dílů by tomu slušelo víc...60%(13.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace