Kluci (TV film)

Boys

Nizozemsko, 2014, 78 min

Mischa Kamp
  • argenson

Nizozemí je evropskou zemí s nejliberálnějším postojem ke gay komunitě, takže pokus natočit tady drama o vztahu dvou chlapců nutně vede k tomu, že žádné drama se neděje. Je to plytké a bez pořádného vývoje. A koukatelný Gijs Blom je na film trochu málo.(23.2.2015)

Jemný, citlivý a emócií plný film. Krásne farebný a aj kamera bola celkom slušná. Dobre sa na to pozeralo, aj keď to neponúklo nič nové. A fotka na hlavnom plagáte k filmu je skvelá.(16.7.2015)

Festivalová jednohubka s výbornou kamerou, ktorej nechýba európska schopnosť zachytiť (po)city. V dialógoch krásne osobné, ale v deji ako celku zúfalo predvídateľné.(29.5.2014)

Další výborný festivalový snímek o dospívání a hledání sama sebe. Hodně mě zaujal sympatický výběr herců v čele s Gijs Blomem. A to všechno doplňoval skvělý soundtrack. V tomhle případě by mi nevadilo, kdyby se stopáž filmu trochu natáhla. Hrozně rychle mi film utekl. Bez váhání 80%.(15.6.2014)

• fallangell

Dávám 1 * za každou dobrou scénu.(2.7.2014)