Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jaké to je vyhrát závod s vědomím, že jste ztratili lásku? V době letních prázdnin trénuje patnáctiletý Sieger v barvách nového atletického týmu pro národní mistrovství ve štafetě. Setkání se zvláštním a nepředvídatelným Marcem v něm vzbudí pocity, které přesahují hranice běžného přátelství. Když Marc jeho city opětuje, Sieger se ocitá v osamělém zápase se sebou samým. A mistrovství se blíží... (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (41)

lena60 

všechny recenze uživatele

Hm. Tak na Zlinfestu 2014 sesbíral snímek Kluci několik cen (nejlepší hraný film pro mládež, cena diváků, cena za nejlepší herecký výkon). Pro mě rozhodně překvapivá volba...Tematicky se jistě jedná o zajímavé dílko, ale příběh je zcela prázdný a povrchní. Naprosto o ničem. A o předvídatelnosti a podobnosti se Sommersturm radši ani nemluvím... ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Už zde padla zmínka o snímku Letní bouře, která byla, co se podobnosti týká, celkem trefná, i když je pravda, že oba filmy jsou v mnohém odlišné. Zejména pojetí vztahu obou hlavních hrdinů se liší, nicméně ten sportovní nádech a jakési obavy z reality oba filmy tak nějak spojuje. Sice nemohu říct, že by měl tento film vyrazil dech, ale dobře se na něj dívalo, vůbec mě neiritoval a působil realisticky. Zkrátka nenápadný nizozemský kousek, který zaujme svou jednoduchostí a upřímností. ()

Reklama

Dudek 

všechny recenze uživatele

Jak už jsme si u západní produkce zvykli, na televizní snímek se jedná o řemeslně velmi kvalitní podívanou. Po dějové stránce se však nejedná o bůhví co. Spojení GLBT a sportovní tématiky není nic nového a v tomto případě působí i nepříjemně vyčpěle. Na druhé straně zde ona sportovní vsuvka neukazuje svou drsnou stránku, jak je zvykem, ale spíše zde funguje jako odrazový můstek pro vznikající vztah. V rámci malého družstva, které se soustředí na rozvoj týmovosti, to mohlo působit logicky a uvěřitelně. Nicméně postavy neprochází žádným vývojem a veškeré události jsou tak spíše dílem náhody. Ve svém minimalismu je to velmi příjemné, nicméně přílišná nucenost celou tuhle snahu o komorní romantiku stahuje rychle dolů. ()

Marthos 

všechny recenze uživatele

Obyčejný film o (ne)obyčejných věcech. Příběh je sice na můj vkus až příliš nekomplikovaný, občas zbytečně prvoplánový, ale na druhou stranu nabízí poměrně zajímavé záběry a okamžiky mrazivě erotického jiskření mezi dvěma dospívajícími chlapci. Scéna s trampolínou je mimořádně působivým odkazem tohoto holandského televizního filmu. ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Šedá kópia, schématický príbeh, bezvýznamný hrdina - zkrátka realistický príbeh o živote. Týmto jednoduchým a výstižným výrokom G. Lauba sa dá úplne presne popísať aj tento film. Obyčajný námet, obyčajné spracovanie proste nič veľkolepé ani zaujímavé sa v ňom nedeje, napriek tomu ma dokázal zaujať viac ako niekoľkomiliónový nákladný vizuálny trhák. Jemný príbeh dvoch mladých ľudí, ktorý sa učia byť samými sebou, plný nenápadných krásnych momentov s pekným vykreslením postáv. Úprimne sa priznám, že pri piesni "You are my sunshine" som sa okrem hlavného hrdinu zamilovala aj ja...do tohto filmu. ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama