Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Závěrečný devátý film ze série 9 @ Night. Manželství Dennyho (Denny Dey) a Michelle (Michelle Anton Allen) se rozpadá a podobně je na tom kino v Oaklandu, které provozují a v němž bydlí. Promítají cyklus 9 @ Night, který vůbec nevynáší. Dostávají nabídku, aby za účelem větší ekonomické přitažlivosti začali promítat program historických pornografických filmů. Do děje vchází lidé bez domova s podivnými požadavky a artefakty, které se ukazují být podivně prorocké. Noc erotických filmů je přerušena střelbou a nakonec se manželům zdá, jakoby se jim zdi kina snažily něco říct… (urzug)

(více)

Zajímavosti (5)

  • Kino The Parkway Speakeasy Theater v Oaklandu, kde se odehrává většina filmu, existovalo v letech 1996 až 2009. Jeho vlastníci Kyle a Catherine Fischerovi mají v závěrečných titulcích filmu speciální poděkování. (urzug)
  • Na večírku odehrávajícím se na pozadí závěrečných titulků, v níž se objevuje většina postav z celé nonalogie 9 @ Night, visí na stěně plakát k Nilssonovu staršímu filmu Heat and Sunlight (1987). (urzug)
  • Film byl věnován „vynalézavosti, energii a vytrvalosti Tenderloin yGroup Player's Ensemble“, což byl herecký soubor, jehož členové ztvárnili většinu rolí v nonalogii 9 @ Night. (urzug)

Reklama

Reklama