Dvěma psychopatickým bratrům se po sedmi letech těžkého žaláře podaří uprchnout z vězení, kde si odpykávali trest za vraždu. Je více než jisté, že nad všemi, kdo je za mříže dostali, visí hrozba jejich nelítostné pomsty. Otázka, zda první kroky Roye Dona Perkinse a jeho bratra Bobbyho Joea povedou za psychiatrem Franklinem, soudcem Collinsem nebo prokurátorem Davenportem, je v zápětí zodpovězena. Když se Stephanie, krásná dcera prokurátora, vrátí pozdě večer domů ze schůzky, čeká ji v opuštěném domě hrůzné překvapení. Najde tu zavražděnou hospodyni a vzápětí zjistí, že spěchala vstříc dlouhé a děsivé noční můře... (oficiální text distributora)

Dellamorte

Námet , nadýchaný v preplnenom a zadymenom trestaneckom bufete , o dvoch bratoch , ktrorí si cestu na slobodu skrátia cirkusantsky - smiešne sadistickým vystúpením, vo vyžehlenej rodinke. GOOD & BAD Bros. Bystrejší a brutálnejší / blbší a na diaľkové ovládanie. Žiadne prekvapenie , žiaden nápad..neschopné použitia ani na tie roky , kde bola konkurencia pomerne slušná. Záver predpovedá suchotu nasledujúcich rokov ( samozrejme filmov podobnej značky) S priateľmi to zakecať pizzou - sa pre zábavu dá , no osamote - vypínačka. ()

helljahve

Ak pomyniem začiatok filmu, kde nejaký útek z väzenia som si len musel domyslieť, začalo to nádejne. Mordy sudcu a psychiatra dávali tušiť, že ma čaká skvelý krvavý zážitok. Bohužiaľ, akonáhle sa tí psychopati dostali do prokurátovho domu, zvrtlo sa to v rukojemnícku drámu. Tam je najväčšia slabina filmu, minimálne a trápne mučeníčko, debilné dialógy, žiadna vražda... Taký starší predchodca remaku Mother's Day. Na konci sa to príchodom Stephaniných priateľov zlepšilo, opäť sme sa dočkali pár úmrtí, no niektoré mimo záber. Takže v pohode sa to dá pozrieť, ale len raz :-) ()

MM_Ramone

Bratia Roy Don Perkins a Bobby Joe Perkins sú odsúdení za chladnokrvnú, brutálnu vraždu. Po pár odsedených rokoch sa im podarí z väzenia utiecť. Rozhodnú sa, že sa kruto pomstia všetkým, ktorí ich dostali za mreže. Sudca, psychiater a prokurátor sú ich prioritnými cieľmi. Nemienia sa zastaviť pred ničím, nehodlajú nikomu odpustiť, rozpútajú šialené vražedné besnenie. Bude ťažké zastaviť vyčíňanie týchto na všetko odhodlaných psychopatov. Pokúsi sa o to mladá prokurátorova dcéra Stephanie. Snímok "Zlá polnoc" (Curfew) natočil v roku 1989 americký režisér Gary Winick, bol to jeho filmový debut. Je to taký menej výrazný sadistický thriller s prvkami slasher horroru. Nič moc. No na jedno pozretie to bolo fajn. ** ()

Campbell

Takhle nějak si představuju půlnoční film na Nově. Není nějak brutální, je pitomý ale aspoň je napínavý. Sice jsem díky coveru čekal něco trochu jiného ale nakonec to dopadlo dobře. Herci hrají co mají a i když je motiv vrahů takový divný a i samotní vrazi působí divně tak jsem se nenudil a celkem bavil. A to i přes všechny ty chyby co film má. ()

cariada

Tohle je správná šílenost dva bráchové masakrují všechny co je dostali za mříže. Jen dcera prokurátora se snaží uniknout jejich řádění, což není zrovna lehké. Bráchové jsou opravdu magoři zvláště ten straší a krásně se mstí. Pěkný slasher. ()

majo25

Veľmi jednoduchý námet v béčkovom spracovaní a s nevýraznými hercami, ktorý sa snaží hrať na niečo viac ako je v skutočnosti. Trilerové prvky prítomné síce sú, ale napätie sa nekoná. Napriek tme, napriek poloopustenému domu. Všetko je predom viacmenej dané. Nebavilo ma to. ()

TO

Zlá půlnoc – Pitomé sadistické béčko o jednom nočním řádění dvou trestanců. Pár vražd + chození po střepech+topení ženy ve vaně – nudné a hloupé ()

drankeryth

Slabsi odvar takeho thrilleru o dvoch bratoch - magoroch, ktory terorizuju jednu rodinku v dome. Videl sa aj omnoho lepsie filmy z tohoto zanru. Skoda, ze to pri tomto filme nevyslo, tak ako by som si to ja predstavoval. ()