Reklama

Reklama

Vyšetřování naslepo

(TV film)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Je mu něco přes třicet, je rozvedený, má štěstí u žen a jeho profesní kariéra se podobá meteoritu, vrženému vzhůru. Jmenuje se Ross Tanner, je šéfinspektorem londýnské kriminálky - a pomalu ale jistě slepne... Ztráta zraku je pro každého člověka ranou z nejtěžších. Pro většinu lidí to navíc znamená když ne rovnou konec životních cílů a plánů, tak alespoň jejich zásadní změnu. Ross si však neumí představit, že by se mohl rozloučit se svou prací. Že by odešel od policie, že by seděl doma s rukama v klíně nebo se pokoušel najít nějakou jinou životní náplň. Ještě však možná není vše ztraceno. Ještě se může, i když lékaři mu moc naděje nedávají, vyléčit. Jenom je třeba, aby zatím dokázal svůj narůstající handicap utajit, zamaskovat. Je to však vůbec možné, když velí početnému týmu spolupracovníků a dnes a denně se musí setkávat s novými a novými fakty, lidmi, prostředími? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

klerik 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý filmík, z ktorého srší, že je televízny. Úloha inšpektora s "pokazenými" očami je veľmi dobre napasovaná na Owenov intelektuálno-drsňácky image a vzťah medzi ním a kolegiňov je podaný uveriteľne.... ()

plechulka 

všechny recenze uživatele

Jedna z věcí, která by stála za to opakovat - ještě zcela neznámý Clive Owen v zajímavé roli... přizmám se, že už tam mne zaujal a moc mne mrzí, že si ho producenti nevybrali jako dalšího Bonda - pro mne alespoň by byl Clive perfektní! ()

Reklama

Reklama