Zlaté manželky

(pořad)
Reality-TV
Slovensko, 2014, 50 min

Exkluzívny pohľad do zákulisia života manželiek najlepších slovenských hokejistov. (oficiální text distributora)

Aljak odpad!

Preboha, tak to je strašne zbytočný "seriál". Milionárske hokejové rodinky sa popredvádzajú aké majú domy, zariadenie a luxus. Vo všetkých príbytkoch vládne hotová dokonalosť. Nepôsobí to ani trochu autenticky. A tie "úprimné" rozhovory medzi rodinami, čistá pretvárka a umelina. Možno zopár zaujímavých vecí sa človek dozvie, najmä z tých zámorských hokejových rodín, ale aj tak zmysel celého tohto "divadla" zostáva pre mňa záhadou... ()

peiton

Jediné čo ma napadá v súvislosti s týmto je fakt,že dámy boli v správnom čase na správnom mieste a ulovili si ,,zlatú rybu".Ja v zásade proti takémuto druhu relácie nič nemám.No povedzme si úprimne na rovinu - ľudia sú tvory závistlivé a škodoradostné a to,aby sa pozerali na to ako sa druhí majú...Nie,toto fungovať nebude!Dalšia v poradí zbytočná reality show,ktorá nemá zmysel.Niektorí diváci to môžu brať aj ako čistú provokáciu.1 * udeľujem iba kôli tomu,aby sa nepovedalo,že im závidím.Ked závisť tak len zdravá,taká ktorá vás posunie v živote dalej a ide ruka v ruke s motiváciou.A ak toto má pokračovanie rozhodne viem čo pozerať nebudem! ()

sir-dave

Pohled do života manželek, proč ne? Klidně bych se podíval i na českou verzi kdyby vznikla. Nebudu hodnotit jestli je nějaká povrchní nebo skromná. Bylo by unfair posuzovat podle pár záběrů a kdo ví jak moc přihrávaných. Snad jen Maťe Stumpelové odstávalo levé ucho nebo ji brali stále zprava :) Určitě se mrknu na další díl, jsou za vodou, dobrý život. ()

Mahoney.

Prečo až taký odpad? náhodou bolo fajn si večer pozrieť ako si žijú ženy hokejistov, určite je to lepšie ako nejaka stupídna zámena manželiek alebo farmár hladá ženu.. ()

canucks333

A prečo nie? Prečo sa nepozrieť ako žijú manželky hokejistov? Ja som odporca reality show, ale fanúšikom hokeja. Myslím, že celkom slušný program to lepšie zo slovenskej produkcie... ()

Uesbe

keby na Slovensko priniesli formát ,,Bohaté paničky z........." to by už (asi) Slováci nestrávili......toto je menej trápne, menej hrané.....akože zo zvedavosti ako sa im žije...... ()

BarVo odpad!

Zbytočnejšiu reláciu aby jeden pohľadal. Iste, sú tu aj horšie, ale aspoň sa netvária takto hovadsky exkluzívne. Videla som jeden diel a od úžasu som to nevládala vypnúť. Stále som čakala nejakú myšlienku, či aspoň podnet, že prečo sa to vlastne natočilo. Márne. ()

D1705 odpad!

Koho, úprimne, zaujíma život žien a detí známych hokejistov? Hokejisti, ktorí sa nejako preslávili si týmto nemusia zarábať, veď majú dosť peňazí. ()

lucika999

Veľmi zaujímavé, priblížiť sa hokejovým hrdinom a dozvedieť sa o nich niečo viac. Perfektné. Ďakujem za takýto skvelý program. 5/5 ()

palumichal odpad!

Humus a odpad to co za rezisera sa podujal natočiť uplny odpad ved to nema hlavu ani patu to su akoze slovensky gaisenovci no neviem tomu vobec prisť na chuť ()